Female Seeds Nasiona marihuany

Female Seeds – holenderski producent nasion konopi

Mówiąc Holandia pierwsze skojarzenia to marihuana. Taką markę wyrobił sobie ten kraj, uchodzący za jeden z bardziej wolnościowych państw na świecie. Nie inaczej jest w przypadku pestek konopi. Zdecydowanie holenderscy producenci nasion marihuany przeważają na rynku nasion, Female Seeds jest jednym z nich. W latach 90-tych holenderski hodowca marihuany Ferry, zainteresował się produkcją nasion konopi. Sama marka holenderska FS powstała w roku 2003, ale już na początku w ofercie można było znaleźć jedynie feminizowane nasiona marihuany. Producent FS przyznaje, że odniósł sukces dzięki koncepcji, którą wdrożył: „wysoka jakość w niskiej cenie”, tak aby nasiona były dostępne dla każdego, czyli były w przystępnych cenach. Asortyment nasion od FS nie jest zbyt obszerny, ale jest bardzo różnorodny. Producent ten skupia się szczególnie na odmianach wcześnie dojrzewających typu outdoor.

Najlepsze odmiany od FS

Do bestsellerowych szczepów marihuany zalicza się min. odmiany Purple Maroc oraz Easy Sativa. Jeżeli chodzi o odmiany typu indoor, White Widow x Big Bud należy do najbardziej znanych i cenionych odmian tej marki. Jakościowe pestki marihuany tego producenta zostawały niejednokrotnie nagradzane na wielu prestiżowych konkursach. Dzięki temu marka zjednała sobie wielu zwolenników na całym świecie. Warto zainwestować w te nasiona konopi i cieszyć się ich oryginalną genetyką.

Bądź na bieżąco!

Polub nasz funpage by być zawsze na bieżąco. Kolekcjonuj nasiona marihuany od najlepszych producentów na świecie i odkrywaj z nami niezwykły świat pestek konopi.