Jak wyglądają nasiona marihuany?

Nasiona marihuany są niewielkich rozmiarów, koloru brązowego, ozdobione w charakterystyczne centki/plamki. Małe pesteczki konopi indyjskich są naszym zdaniem jednymi z najbardziej niezwykłych nasion, jakie wydają rośliny na świecie. Nasionka te skrywają w sobie ogromny potencjał. Są nasiona marihuany, z których może wyrosnąć roślina przekraczająca 4 metry wysokości i to w jeden sezon, czytaj kilka miesięcy. Można zatem porównać ją do magicznej fasolki i nie będzie to przesadą.

Jak wyglądają nasiona marihuany?

Jak wyglądają nasiona marihuany?

Jakie zastosowanie ma ziarno marihuany?

Białko konopne oraz olej konopny – te produkty możemy otrzymać właśnie z pestek konopi. Dają one szerokie możliwości zastosowania w poprawie zdrowia człowieka. Natomiast feminizowane nasiona marihuany są cenne kolekcjonersko, gdyż dadzą roślinę z której wyrośnie żeński, obfity w cenny kwiat krzak. To właśnie feminizowane pestki są najbardziej pożądane, a kupno takich nasion wielu traktuje jako inwestycje. Należy jednak pamiętać, że w Polsce uprawa marihuany jest zabroniona. Walka o zmianę prawa w naszym kraju trwa, jednak władza póki co nie zamierza zmieniać tych przepisów.

Jak rozpoznać feminizowane nasiona marihuany?

Wszystkie ziarna konopi są ogólnie niemal bliźniacze (ten sam kształt, kolor, charakterystyczne cętki) i nie da się na oko odróżnić nasion żeńskich od męskich. Jedyną drogą na to by rozpoznać czy dane nasiona były feminizowane, należy zasadzić roślinę, a gdy ta ukaże kwiat to wszystko będzie jasne. Jak pokażą się “jajka” wtedy wiadomo że mamy doczynienia z męskim osobnikiem. Jak wyglądają nasiona marihuany feminizowane? Tak samo jak regularne, czy nasiona konopi siewnej.

Najlepsze marihuany nasiona:

Zapraszamy do zakupu feminizowanych, oryginalnych nasion konopi prosto od najlepszych producentów na świecie. Kliknij i przekonaj się sam – sklep z nasionami marihuany. Zachęcamy również do polubienia naszych mediów społecznościowych: Facebook – klik – oraz Instagram – klik. Dzięki temu będziecie na bieżąco z informacjami dotyczącymi marihuany, nasion, kosmetyków, susz, promocji i rabatów. Jeżeli podobał Ci się wpis zostaw komentarz.

JAK WYGLĄDAJĄ NASIONA MARIHUANY | KONOPI | JAK ROZPOZNAĆ NASIONA KONOPI INDYJSKICH

Zostaw komentarz

Zostaw komentarz