Jak wyglądają nasiona marihuany?

Jak wyglądają nasiona marihuany?

Jak wyglądają nasiona marihuany?

Małe pesteczki konopi indyjskich są naszym zdaniem jednymi z najbardziej niezwykłych nasion, jakie wydają rośliny na świecie. Nasionka te skrywają w sobie ogromny potencjał, gdyż z nich może wyrosnąć roślina przekraczająca 4 metry wysokości i to w jeden sezon. Można zatem porównać ją do magicznej fasolki i nie będzie to przesadą.

Białko konopne oraz olej konopny – te produkty możemy otrzymać właśnie z pestek marihuany. Dają one szerokie możliwości zastosowania w poprawie zdrowia człowieka. Natomiast feminizowane nasiona są cenne kolekcjonersko, gdyż dadzą roślinę z której wyrośnie żeński, obfity w cenny kwiat krzak. Należy jednak pamiętać, że w Polsce uprawa marihuany jest zabroniona.

Poniżej znajdziecie kilka przykładowych zdjęć ukazujących piękno nasion marihuany. Zapraszamy również do zakupu feminizowanych, oryginalnych nasion konopi prosto od najlepszych producentów na świecie. Kliknij i przekonaj się sam – sklep z nasionami marihuany.

Zapraszamy do polubienia naszych mediów społecznościowych: Facebook – klik – oraz Instagram – klik. Dzięki temu będziecie na bieżąco z informacjami dotyczącymi marihuany, nasion, kosmetyków, susz, promocji i rabatów. Natomiast poniżej znajduje się galeria pokazująca jak wyglądają nasiona marihuany:

JAK WYGLĄDAJĄ NASIONA MARIHUANY | KONOPI | GALERIA