...

GoldenFox

Golden Fox producent olejków CBD+CBG full spectrum.

Ludzie, którzy stoją za marką Golden Fox stworzyli ją z potrzeby…

Potrzeby znalezienia w pełni naturalnego olejku konopnego Full Spectrum. Jak sami opowiadają, po długim czasie poszukiwań i testowania dostępnych na rynku olejków CBD, nie znaleźli tego co by ich w pełni zadowoliło. Większość olejków dostępnych na rynku okazywała się być zwykłymi olejami MCT z dodatkiem niewielkiej ilości oleju konopnego i znikomymi zawartościami kannabinoidów CBG. Ich zainteresowanie prozdrowotnymi i terapeutycznymi właściwościami związków zawartych w konopiach popchnęło ich dalej, tzn. popchnęło ich do poszukiwań najlepszych surowców, a następnie do stworzenia własnego, pewnego produktu – olejku CBD+CBG full spectrum.

Czytaj więcej

Konopie, z których ekstrahowane są olejki pochodzą z ekologicznej polskiej uprawy konopi siewnych. Ekstrakcja następuje starą, rzemieślniczą metodą- za pomocą alkoholu. Ekstrakcja alkoholowa pozwala zachować więcej niż tylko jeden kannabinoid. Dzięki tej metodzie olejki GoldenFox zawierają CBD, CBG oraz formy kwasowe CBDA oraz CBGA, które oprócz tego, że stanowią prekursor do powstawania kannabinoidów CBD i CBG, również same w sobie wykazują właściwości zdrowotne. Oprócz tego ekstrakcja alkoholowa pozwala zachować naturalnie występujące w konopiach flawonoidy oraz antyoksydanty. W efekcie otrzymane olejki są pełne wielu dobroczynnych składników, które wywołują najlepsze efekty zdrowotne właśnie dlatego, że działają razem!

Jeśli zastanawiasz się jaki olejek wybrać, lub jeśli wciąż nie jesteś zadowolony z olejku, który stosujesz, wypróbuj olejek full spectrum od Golden Fox!