...

Plon XXL

Nasiona marihuany Plon XXL

Do tej kategorii zaliczyliśmy wszystkie odmiany, które zapewniają zbiory powyżej 500 g/m2 lub 500 g z jednej rośliny. Jeżeli to na ilości zbiorów najbardziej Ci zależy, wybierz odmianę konopi dla siebie spośród tej grupy.

Czytaj więcej

Odmiany marihuany plon xxl

W tej kategorii znajdują się nasiona marihuany odmian, które w odpowiednich warunkach potrafią obdarować hodowcę ogromnym, monstrualnym wręcz plonem. Oczywiście Oprócz plonów na poziomie XXL na pewno ważne będę też inne cechy marihuany (biegunowość (sativa, indica, przeznaczenie (indoor, outdoor), poziom THC itp.). Dzięki naszym filtrom możesz zawęzić swój wybór i znaleźć swój ideał – np. odmiana indica z plonem xxl.

Polecane nasiona marihuany oferujące plon XXL

Poniżej znajdziesz polecane przez sklep Ziarno Życia odmiany konopi indyjskiej zapewniające ogromne zbiory (Plon XXL).

Wystarczy, że klikniesz w jedną z proponowanych przez nas odmian charakteryzującą się plonem XXL, a dowiesz się wiele więcej na temat pozostałych jej cech tj. ilość THC, okres kwitnienia, smak, zapach, wzrost, upodobania świetlne i klimatyczne.

Auto xxl

Automatyczne odmiany marihuany również mogą oferować duży plon. Oczywiście sama budowa odmian auto xxl nie będzie posiadała porównywalnych zbiorów do swoich pełnosezonwych odmian. Odmiany Auto XXL to pokaźny plon w krótkim czasie. Ponieważ wielu kolekcjonerów wybiera nasiona auto, to parametr plonu xxl jest bardzo często brany przez nich pod uwagę, czy jest wręcz bardzo często kluczowy. W przypadku auto xxl będziemy mówić raczej o plonie uzyskanym na metrze kwadratowym, gdyż odmiany auto są kompaktowe stąd taka wartość podawana przez producentów ziaren xxl.

Fast Buds auto xxl Bruce Banner Auto

Przykładową propozycją nasion marihuany auto xxl jest propozycja od Fast Buds – Bruce Banner Auto. Odmiana ta potrafi obdarować naprawdę ogromnymi zbiorami. Amerykański producent Fast Buds podaje Plon XXL w przedziale od 450 do 600 g/m2).

Jaka odmiana marihuany indoor daje największe plony?

Niełatwo wskazać jednoznacznego faworyta, gdyż wiele zależy od doświadczenia growera czy/oraz zastosowanego treningu, jaka odmiana została wybrana itp. Jedną z odmian marihuany, która daje największy plon indoor jest Moby Dick od Barney’s Farm – ponad 700 gram z m2!

Automaty Duży Plon

Kontując zagadnienie nasion auto xxl warto wspomnieć o Dos Si Dos Auto.  Jest to propozycja od znanego producenta nasion Barneys Farm. Nasiona marihuany plon xxl Dos Si Dos Auto potrafią, przy odpowiedniej opiece i doświadczeniu, wygenerować plony o mocy co najmniej 20% THC, sięgający  600, a nawet 800 g/m².

Powyższe odmiany zarówno seznowne jak i automatyczne to tylko przykładowe szczepy oferujące plon xxl. Warto zapoznać się ze wszystkimi dostępnymi odmianami w tej kategorii dzieki czemu znajdziecie dokładnie to czego szukacie.
Opisy odnośnie ilości plonów i innych cech dorosłej rośliny służą wyłącznie celom informacyjnym i wpływają na wartość kolekcjonerką nasion marihuany. W Polsce uprawa jest nielegalna.