window.dataLayer = window.dataLayer || []; function gtag(){dataLayer.push(arguments);} gtag('js', new Date()); gtag('config', 'UA-162850864-1'); ...

Dutch Passion

Producent nasion marihuany i konopi – Dutch Passion

Legendarna firma Dutch Passion, która rozpoczęła swoją działalność od sprzedaży feminizowanych nasion konopi już w latach dziewięćdziesiątych a dokładnie w 1987 roku. Założycielem firmy jest Henk Han Dalen, wykonywał on profesję biologa. Wysokiej jakości nasiona marihuany DP genetycznie wywodzą się z Tajlandii oraz Nigerii. W tej chwili firma z Holandii ze swoim asortymentem nasion należy do największych i najbardziej znanych na świecie, dlatego warto przyjrzeć się dokładnie oferowanym przez nich nasionom.

Czytaj więcej

 

dutch passion

Dutch Passion – Producent Nasion Marihuany, któremu Możesz Zaufać

Dutch Passion jest jednym z wiodących producentów nasion marihuany na świecie, który działa na rynku od ponad 30 lat. Firma ta zajmuje się tworzeniem najwyższej jakości pestek konopi indyjskich, które zaspokoją potrzeby nawet najbardziej wymagających klientów. W tej kategorii znajdziecie tylko oryginalne nasiona Dutch Passion oraz garść przydatnych informacji o tym, co czyni holenderskiego producenta wyjątkowym , oraz jakie są najpopularniejsze odmiany oferuje.

O Firmie Dutch Passion

Dutch Passion to holenderski producent nasion konopi, który od ponad 30 lat zajmuje się tworzeniem najwyższej jakości nasion marihuany. Firma ta powstała w 1987 roku, a jej założyciele to Henk van Dalen i Ed Rosenthal. Dutch Passion jest znana z produkcji nasion konopi indyjskich o stabilnych genetykach, które są doskonałe do uprawy zarówno wewnątrz, jak i na zewnątrz.

Kolekcja Dutch Passion zawiera wiele odmian, które cieszą się ogromnym zainteresowaniem wśród hodowców na całym świecie. Firma ta jest znana ze swojej nieustannej pracy nad doskonaleniem genetyki swoich nasion oraz ze staranności, którą poświęca podczas ich produkcji. Starania te zostały docenione nie tylko przez klientów, ale także przez jury na konkursach konopnych, gdzie odmiany od Dutch Passion stale zdobywają nagrody w różnych kategoriach.

Najpopularniejsze genetyki Dutch Passion

Dutch Passion oferuje wiele odmian marihuany, ale niektóre z nich cieszą się większym zainteresowaniem niż inne. Poniżej przedstawiamy kilka z najpopularniejszych genetyk prosto od Dutch Passion:

1. Auto Mazar

Auto Mazar to automatycznie kwitnąca indica, która powstała w wyniku krzyżowania odmian Mazar i Indica autoflower. Jest to jedna z najlepszych odmian marihuany, która jest łatwa do uprawy, a jej plony są bardzo obfite. Auto Mazar ma silny smak i aromat (ziemisty, ostry, z nutami cytrusa), który docenią nawet najbardziej wymagający użytkownicy.

2. Auto Blueberry

Blueberry to odmiana marihuany, która jest znana z wyjątkowo intensywnego smaku i aromatu. Jest to indica, która powstała w wyniku krzyżowania odmian Blueberry x Indica autoflower. Odmiana cechuje się silnym relaksującym hajem. Jeżeli chodzi o smaki i aromaty to wyczuwalne są nuty owocowe, borówkowe oraz jagodowe. Bardzo wielu owocowych konopnych smakoszy sięga po tę pozycję od Dutch Passion.

3. Frisian Dew

Pora na pełnoseznową odmianę od Dutch Passion. Frisian Dew to odmiana marihuany, która powstała w wyniku krzyżowania odmian Super Skunk i Purple Star. Jest to odmiana, która jest bardzo łatwa do uprawy i ma wysokie plony, grubo przekraczające 500 gram z m2. Frisian Dew ma delikatny smak i aromat, który docenią miłośnicy łagodnej marihuany.

4. Orange Bud

Kolejną sezonową odmianą jest Orange Bud. Ten szczep od Dutch Passion powstał w wyniku programu Original Orange Bud. Jest to odmiana, która jest bardzo łatwa do uprawy i ma duże plony od 300 do 500 gram. Orange Bud ma intensywny smak i aromat, który jest uznawany za jedno z jej największych atutów. Kolory – oczywiście zielono – pomarańczowe z mnóstwem jaskrawych włosków.

5. Durban Poison

Durban Poison to prawdziwa perełka. Niemal wizytówka holenderskiej marki Dutch Passion. Odmiana ta, która pochodzi z Afryki Południowej, o czym świadczą jej rodzice Skunk#1 x Afghani. Jest to odmiana, która ma silny smak i aromat, a jej działanie jest bardzo pobudzające. Durban Poison jest łatwa do uprawy i ma stosunkowo krótki czas kwitnienia, co czyni ją bardzo popularną wśród hodowców.

nasiona marihuany dutch passion

Dlaczego Wybierać Dutch Passion?

Dutch Passion to producent nasion marihuany, który od ponad 30 lat działa na rynku i jest znany z produkcji nasion o stabilnych genetykach i wysokiej jakości. Firma ta jest bardzo ceniona wśród hodowców, ponieważ oferuje wiele odmian marihuany, które są stosunkowo łatwe w uprawie i obdarowują jakościowymi i dużymi plonami.

Dutch Passion poświęca również dużo czasu na badania i rozwój swoich nasion, co oznacza, że ich kolekcja jest stale aktualizowana o najnowsze i najbardziej innowacyjne odmiany marihuany. Firma ta również oferuje wiele narzędzi i porad dla hodowców, co pozwala im na uzyskanie najlepszych rezultatów podczas uprawy.

Jakość odmian Dutch Passion

Jakość i stabilna genetyka odmian oferowanych przez tę markę to to, co przekonuje klientów, bez względu na to, że nie należą one do najtańszych na rynku. Ten producent nasion marihuany wypuszcza na rynek odmiany, które niejednokrotnie zdobywały podium w prestiżowych konkursach takich jak np. Cannabis Cup. Jest to niewątpliwie świadectwo jak bardzo cenione są to odmiany przez największych krytyków i fanatyków konopi indyjskich na całym świecie. Więc proste – musisz mieć te nasiona w swojej kolekcji i to obowiązkowo.

Najpopularniejsze odmiany producenta Dutch Passion

Najbardziej znane odmiany pełnosezonowe to: Mazar, Passion #1,White Widow, Shaman, oraz odmiany automatyczne: Think Different i Auto Mazar.

Jednak kolekcja nasion holenderskich Dutch Passion jest na tyle dużo, że czujemy się zobowiązani wymienić dużo więcej odmian, na które warto żebyś zwrócił uwagę :)

Polecane nasiona marihuany Dutch Passion

Jakie odmiany marihuany od Dutch Passion warto kupić? Postaramy się odpowiedzieć na to pytanie! W zależności od preferencji i zamiarów kupującego warto zastanowić się nad różnymi cechami odmian marihuany.

Nasiona marihuany Dutch Passion na Outdoor

Nasiona Dutch Passion najlepsze na Indoor

Nagradzane odmiany od producenta Dutch Passion

Dutch Passion odporne nasiona marihuany

Odmiany marihuany Duży plon DP

Automaty Dutch Passion

Mocne odmiany Dutch Passion

Bądź na bieżąco!

Śledź nas na Facebooku (klik) i Instagramie (klik) by być na bieżąco.

UWAGA! W Polsce prawo zabrania uprawy konopi innych niż włókniste. Ten wpis nie ma na celu namawiania do łamania prawa. Wszystkie treści związane z uprawą oraz obróbką marihuany służą wyłącznie celom edukacyjnym i ciekawostkowym. Obecnie coraz więcej państw na świecie pozwala swoim obywatelom uprawiać krzak marihuany na własny użytek, jednak Polska jeszcze do tych państw nie należy.

 

Tytuł