...

Fast Buds

Fast Buds nasiona marihuany i konopi – producent

Producent Fast Buds

Producent Fast Buds pochodzi ze Stanów Zjednoczonych, dokładnie z Los Angeles. Marka ta już od 2010 roku zaopatruje świat w kalifornijskie odmiany nasion marihuany. Może się pochwalić naprawdę pokaźnym asortymentem automatycznych odmian, charakteryzujących się przede wszystkim wysoką jakością. Odmiany automatyczne, które oferuje ten producent zostały uznane przez wielu konsumentów za najlepsze na rynku.

Czytaj więcej

fast buds

Fast Buds – Profesjonalny Producent Nasion Marihuany

Fast Buds to ceniony przez hodowców na całym świecie profesjonalny producent nasion marihuany. Firma jest znana z wysokiej jakości nasion, które zapewniają znakomitą jakość, plony i aromat. Poniżej znajdziesz więcej informacji o Fast Buds, filozofii im przyświecającej oraz o tym, dlaczego warto wybierać nasiona tej marki.

Kim jest Fast Buds?

Fast Buds to międzynarodowa firma słynie z produkcji nasion marihuany, szczególnie tych w automatycznych wersjach. Firma powstała w Kalifornii w 2010 roku, a dzisiaj posiada siedziby w Europie, Ameryce Południowej i Azji. Fast Buds w ciągu ostatnich lat zyskał reputację jednego z najlepszych producentów automatycznych nasion marihuany na świecie.

Producent doceaniany nad Wisłą

Marka ciągle się rozwija i z roku na rok przedstawia nam swoje perełki, które zyskują uznanie fanatyków na całym globie. Grono zadowolonych klientów stale się powiększa, także w Polsce. Klasery polskie powiększają się głównie automatycznymi odmianami, które w każdych warunkach potrafią cieszyć kolekcjonerów. Warto zaopatrzyć w nie swój klaser. Kalifornijskie warunki sprzyjają bowiem hodowcom, a Ci bez wahania dzielą się swoimi produktami.

Fast Buds – Najwyższa jakość nasion

Fast Buds to gwarancja najwyższej jakości nasion marihuany. Firma skupia się na hodowli odmian automatycznie kwitnących (auto), które zapewniają znakomite plony w krótkim czasie. Hodowla Fast Buds opiera się na najnowszych technologiach, dzięki czemu każdy z hodowców może liczyć na najlepsze efekty.

Wspaniały wybór odmian

Fast Buds oferuje szeroki wybór odmian automatycznie kwitnących, które są idealne dla każdego hodowcy, niezależnie od poziomu doświadczenia. W ofercie znajdują się między innymi odmiany klasyczne, jak Northern Lights czy AK-47, ale także nowe i innowacyjne odmiany, które zostały stworzone specjalnie przez amerykańskiego producenta Fast Buds.

nasiona marihuany fast buds

Dlaczego Fast Buds?

Fast Buds jak sama nazwa podpowiada to producent odmian nasion marihuany szybkich i automatycznych. Ich przygoda zaczęła się około 12 lat temu, kiedy genetyka automatów dopiero zaczęła się pojawiać. Mimo iż  automaty nie były w tamtych czasach popularne ekipa Fast Buds dostrzegła w nich ogromny potencjał i to właśnie na odmianach automatycznych postanowiła skupić swoją uwagę! “Fast Buds” to pierwsze co przyszło im na myśl, gdy próbowali wybrać odpowiednią nazwę dla swojej nowej marki.

Pierwsze genetyki od Fast Buds

Początki najlepszych na świecie hodowców wyglądają podobnie. Ekipa Fast Buds swoje eksperymenty również rozpoczęła w przysłowiowym garażu. Po licznych badaniach, próbach i długiej nauce powstały pierwsze odmiany nasion marihuany AUTO od Fast Buds. Było to w 2012 roku, wtedy też pojawiły się pierwsze genetyki tej ekipy na sklepie. Pięć pierwszych genetyk autokwitnących od Fast Buds to:  Crystal Meth, G14, Mexican Airlines, Northern Express i C4matic

Rozwój marki amerykańskich nasion mrihuany Fast Buds

Początek nie był łatwy, jednak dzięki zaangażowaniu ekipy hodowców już 2014 roku ich nasiona marihuany trafiły do wielu sklepów specjalistycznych w UE. Rok później Fast Buds wypuścił nasiona Girl Scout Cookies Auto, jak się później okazało, jedną z najlepiej sprzedających się odmian automatycznych na całym świecie! To wydarzenie sprawiło, że Fast Buds został uznany za pierwszą firmę, którą sprowadziła do Europy amerykańskie geny marihuany automatycznie kwitnącej.

Fast Buds – Ekologiczna hodowla

Fast Buds prowadzi ekologiczną hodowlę nasion marihuany, która opiera się na naturalnych metodach uprawy. Firma wykorzystuje substraty i nawozy pochodzące z naturalnych źródeł, dzięki czemu nasiona Fast Buds są zdrowe i bezpieczne dla ludzi i środowiska. Jest przykładem jak miłość do marihuany może inspirować do zapewnienia jak najlepszych warunków rozwoju swoim rośliną. Każdy miłośnik uprawy wie, że im bardziej zadba się o swoje roślinki tym piękniej te potrafią nam ten trud wynagrodzić w postaci pięknych aromatycznych pąków. Pąków, które jak wiadomo skrywają magiczne działanie, medyczne właściwości czy pełen wachlarz smaku i aromatu – każdy znajdzie coś dla siebie.

Jak kupić nasiona Fast Buds?

Nasiona marihuany Fast Buds są dostępne w sklepach z nasionami, jak również w sklepach online. Firma współpracuje z wieloma dystrybutorami na całym świecie, dzięki czemu każdy hodowca może łatwo i szybko zdobyć nasiona Fast Buds.

Nagradzane odmiany Fast Buds

Już na samym początku rozwoju firmy ekipa Fast Buds zaczęła brać udział w najbardziej prestiżowych konkursach konopnych na całym świecie. Ze swoimi automatycznymi nasionami marihuany odwiedzali takie miejsca jak Francja, Włochy, Austria, Czechy czy Hiszpania słynąca z wyjątkowych targów i konkursów konopnych Spannabis.

Następną bardzo ważną dla Fast Buds premierą była genetyka nasion auto Gorilla Glue Auto w 2016 roku. Do dzisiaj te nasiona marihuany są cenione i często wybierane przez kolekcjonerów i growerów z całego świata.

Konkursy i nagradzane odmiany marihuany Fast Buds

  • Puchar Autoflower  – 2019 rok, 1 miejsce odmiana Blackberry Auto w
  • USA/Oregon,
  • Copa Secreta – 2015, Chile,
  • Spannabis – 2020, Hiszpania,
  • Copa Canábica Litoral de los Poetas – 2016, 2017, 2018 Chile,
  • THC Expo – Fast Buds okrzyknięty najlepszym bankiem nasion.

I wiele wiele innych!

Sprawdź wszystkie wyjątkowe automatyczne genetyki marihuany od tego producenta, ale nie przegap tych najbardziej znanych!

Zkittlez Fast Buds

Zkittlez to odmiana, która zdobyła uznanie na międzynarodowych konkursach hodowlanych. Roślina osiąga do 70 do 100 centymetrów wysokości. Odmiana ta zasłynęła słodkim, owocowym zapachem i smakiem, który przypomina smak kolorowych cukierków. Nazwa Zkittlez nawiązuje do popularnych cukierków z motywem tęczy. Jej działanie to przyjemne uczucie euforii i relaksu. Miłośnicy Fast Buds ją uwielbiają.

Green Crack

Green Crack od Fast Buds to odmiana, która także została niejednokrotnie nagrodzona za swoje wyjątkowe działanie i aromat. Roślina osiąga do 70 do 100 centymetrów wysokości. Kwitnie około 9 tygodni, Green Crack Fast Buds działa przyjemnie dają uczucie euforii i kreatywności.

Pineapple Express

Pineapple Express to odmiana, która zdobyła uznanie dzięki swojemu wyjątkowemu smakowi i aromatowi wpadającemu w nuty ananasowe. Jak większość automatów od Fast Buds, roślina ta osiąga do 90 do 120 cm wysokości. Do jej słodkiego zapachu i smaku ananasa dodacie przyjemne, relaksujące uczucie działanie – czyż to nie idealne połączenie? Na to pytanie sam musisz sobie odpowiedzieć.

Najczęściej wybierane odmiany Fast Buds

Najbardziej znane odmiany tego producenta to między innymi: Blackberry Auto, Green Crack Auto, Mexican Airlines, Girl Scout Cookies Auto, Northern Lights itp.

Bądź na bieżąco!

Polub nasz funpage by być zawsze na bieżąco. Kolekcjonuj nasiona marihuany od najlepszych producentów na świecie.