window.dataLayer = window.dataLayer || []; function gtag(){dataLayer.push(arguments);} gtag('js', new Date()); gtag('config', 'UA-162850864-1'); ...

Female Seeds

Nasiona marihuany i konopi – producent Female Seeds

Female Seeds Nasiona marihuany

Female Seeds to jeden z najbardziej rozpoznawalnych producentów nasion marihuany, który od lat dostarcza feminizowane pestki swoim klientom.

Jak każda znana i ceniona firma również Female Seeds ma człowieka, którego pasja, zaangażowanie i praca doprowadziły do sukcesu. W tym przypadku jest to hodowca – Ferry, który rozpoczął uprawę konopi już w latach 80-tych. Pierwszym szczepem jaki wyhodował był Skunk #2, znany pod inną nazwą w Holandii  – Red Hair Skunk.

Czytaj więcej

W późniejszym czasie współtworzył takie odmiany jak np. Early Misty, Ice i Hollands Hoop, ulepszył również genetykę takiego klasyka jak Northern Lights i paru innych.

Ferry zdobywał wiedzę i  korzystał z niej w praktyce. W latach 90-tych zabrał się za tworzenie odmian z genetyką Ruderalis. Jego celem było stworzenie szybciej kwitnących odmian. I tak powstała między innymi wczesna odmiana marihuany typu outdoor – Easy Sativa, która do dziś wykorzystywana jest do tworzenia nowych odmian. Legendarna odmiana ICE, która ukazała się w 1994 roku i zdobyła ogromne uznanie wśród znawców marihuany to kolejny sukces Ferry-ego.

Female Seeds powstała w 2003 roku, a nazwa wzięła się stąd, że Ferry od dłuższego czasu eksperymentował z żeńskimi odmianami marihuany, dzięki czemu stworzył własne feminizowane odmiany nasion. Pierwsze feminizowane nasiona jakie wprowadził na rynek to nasiona odmiany ICE, nad którą parę lat wcześniej sporo pracował. Do kolejnych żeńskich odmian dołączyły Grejpfrut oraz C’99. Do tej pory za największy sukces uważa się odmianę wypuszczoną w 2010 roku tj. White Widow x Big Bud. Holenderski producent Female Seeds do dzisiaj cieszy się ogromnych uznaniem m.in. za stabilność genetyczną swoich nasion.

Zapraszamy do zapoznania się z pełną gamą nasion konopi tej marki.

Tytuł