Konopie indyjskie

Konopie indyjskie

Konopie indyjskie (źródło wikipedia)

Cannabis indica czyli konopie indyjskie to roślina z gatunku rodziny konopiowatych. Rodzina roślin konopiowatych natomiast, są to rośliny zielne wraz z niewielkimi drzewami z rzędu różowców, obejmujące gatunki roślin, które można znaleźć na wszystkich kontynentach za wyjątkiem Antarktydy. Charakteryzują się silnym zapachem wydzielanym z gruczołów z olejkami eterycznymi, ale nie posiadają soku mlecznego. Początkowo konopie indyjskie występowały w okolicach gór Hindukusz, stąd wgłębiając się w genetykę poszczególnych odmian marihuany, możemy natknąć się właśnie na te geny. Na poniższym obrazku porównane zostały gatunki konopi indyjskich.

Konopie indyjskie vs konopie siewne

Porównując gatunki konopi siewnych do gatunków konopi indyjskiej możemy zauważyć, że te drugie są niższe, bardziej rozgałęzione i rozłożyste. Konopie indyjskie posiadają z reguły większą ilość związku tetrahydrokannabinolu (THC), który wraz z pozostałymi związkami takimi jak: kannabidiol (CBD), kannabigerol (CBG) itp. znajdują swoje zastosowanie jako lek. Lista schorzeń czy chorób, na które konopie indyjskie pomagają z roku na roku wydłuża się, gdyż jako ludzkość wchodzimy w końcu na etap, gdzie marihuana (jej właściwości i wpływ na organizm człowieka) jest dokładnie badana i obalane są kolejne mity dotyczące jej bezwzględnej szkodliwości. Prawda sama zaczyna się bronić, bo nikogo nie zabiła a jednak zakazana.

Nasiona marihuany konopi indyjskich

W naszym sklepie znajdziecie oryginalne nasiona konopi indyjskich najlepszych producentów na świcie. Wybór jest przeogromny a asortyment ciągle się powiększa. Warto nas śledzić na Facebooku (klik) i Instagramie (klik) by być na bieżąco.

Feminizowane nasiona konopi indyjskich:

Najpopularniejsze kategorie nasion konopi indyjskich 

NASIONA KONOPI INDYJSKIEJ

AUTOMATY

Automatyczne nasiona marihuany od najlepszych producentów na świecie.

NASIONA KONOPI INDYJSKIEJ

SEZONÓWKI

Pełnosezonowe feminizowane ziarna konopi indyjskich – duży plon, pełnia aromatu i smaku.

NASIONA KONOPI INDYJSKIEJ

OUTDOOR

Pestki marihuany idealnie nadające się do uprawy na dworze, oczywiście tam gdzie jest to legalne.

KONOPIE INDYJSKIE | NASIONA KONOPI INDYJSKICH