...

Konopny biznes

Marihuana w biznesie

W tej kategorii znajdziecie wpisy dotyczące całego biznesu konopnego.

konopny biznes

konopny biznes

Śledzimy informacje ze świata odnośnie kolejnych ustaw legalizujących marihuanę medyczną i rekreacyjną i staramy się jak najszybciej przekazać te informacje Wam w formie wpisów na blogu.

Będziemy poruszać tematy wykorzystania konopi w biznesie nie tylko w formie suszy CBD, olejków CBD, czy koncentratów i kosmetyków CBD, ale także zastosowanie konopi w przemyśle włókienniczym, przemysłowym, spożywczym.  Tutaj przeczytanie o potencjale tej niezwykłej rośliny i o faktach na jej temat.

 

Rozwój biznesu konopnego

Biznes konopny się dopiero rozwija. Z roku na rok zwiększa się liczba hektarów pod uprawę konopi, co zwiększa ilość dostępnego surowca. Większa jest także nasza wiedza na temat tej rośliny i sposobów wykorzystania jej wszelkich właściwości.

Marihuana medyczna i marihuana rekreacyjna

marihuana medyczna i rekreacyjna

biznes konopny – marihuana medyczna i rekreacyjna

Kolejnym ważnym tematem, który będziemy poruszać jest kwestia marihuany medycznej i rekreacyjnej. Zmiana prawa obowiązującego w Polsce na temat legalności marihuany, której z pewnością się doczekamy, ogromnie wpłynie na biznes konopny w naszym kraju. Wielu producentów już się na to szykuje zakupując odpowiedni oświetlenia, urządzenia i szkoląc się w uprawie konopi siewnych, by móc przekuć to w przyszłości na konopie indyjskie medyczne.

Jeśli jesteś zainteresowany biznesem konopnym, nie zależnie jakim jej konkretnym fragmentem, zapraszamy Cię do obserwacji naszego FB, instagrama i bloga, by poszerzać swoją wiedzę i być na bieżąco!

Tytuł