Amnesia – jedne z najbardziej pożądanych genów sativa

Wielu producentów tworząc nowe odmiany bazuje na sprawdzonych genach, które zachwyciły swoich klientów. Geny amnesia również wykorzystywane są przez najlepszych producentów nasion konopi na świecie, właśnie ze względu na swoje niesamowite właściwości. Tutaj znajdziecie tylko odmiany posiadające geny amnesia. Zapraszamy serdecznie do zapoznania się z listą odmian nasion marihuany amnesia. Zapraszamy również do śledzenia nas na Facebooku (klik) i Instagramie (klik), by być na bieżąco z promocjami, nowościami oraz informacjami prosto ze świata marihuany.

Nasiona marihuany odmian zawierających geny amensia są bardzo poszukiwane wśród kolekcjonerów ziarenek konopi indyjskich. Dzieje się tak ponieważ geny amnesia z reguły świadczą o stabilnej genetyce danej odmiany konopi. Stabilna genetyka nasion marihuany przekłada się zarówno na jakość jak również na ilość plonu, jakim wprawnego growera może obdarować ta wspaniała roślina. W sprzyjających warunkach i przy odpowiedniej dozie wiedzy i doświadczenia (oczywiście w kraju w którym legalna jest uprawa marihuany) można cieszyć się niesamowitymi właściwościami leczniczymi tych roślin. Oczywiście do komercyjnego, często relaksacyjnego zastosowania susz amensia też się wybornie nadaje.

Nasiona marihuany Amnesia:

Automatyczne czy pełnoseznonowe nasiona marihuany amnesia?

Tutaj wiele zależy od preferencji growera oraz od tego, jaki plon chcemy uzyskać. Jasną sprawą jest że roślina, która rośnie klika miesięcy da zdecydowanie większy plon niż automatycznie kwitnąca tzw. auto, która jak sama nazwa wskazuje, sama przejdzie w stan kwitnienia już po około dwóch miesiącach (oczywiście w zależności od odmiany, gdyż każda ma swój indywidualny czas wegetacji). W skrócie, nasiona marihuany auto dadzą plon szybciej ale kwiatu będzie mniej niż bliźniacza ale pełnoseznowna odmiana konopi indyjskich. Różnica będzie oczywiście w wielkości rośliny. Automaty mogą, w zależności od odmiany osiągać do 150 centymetrów wysokości, natomiast pełnosezonowe warianty osiągają nawet powyżej 2 czy nawet 3 metrów. Automaty bardziej wybierane są przy uprawie indoor (w pomieszczeniu), natomiast pełnoseznonowe częściej spotyka się przy uprawie outdoor (uprawa na zewnatrz). Tak więc jeżeli mamy więcej czasu, miejsca i cierpliwości to warto wybrać kolekcjonerskie nasiona marihuany bez przedrostka auto w nazwie. Ale wybór i tak pozostawiamy naszym klientom.

Którego producenta nasion marihuany amnesia wybrać?

uprawy nasion amnesiaTutaj wybór jest prosty – każdego. Dlaczego? W naszym sklepie znajdziecie nasiona marihuany od najlepszych producentów na świecie. Hodowli oraz marek jest bardzo dużo obecnie na rynku, a każdy oferuje swoją wersje nasion marihuany amnesia. My wybraliśmy tylko tych producentów ziaren konopi indyjskich z genami amnesia, które przez dziesiątki lat pracują nieustannie nad swoimi nasionami, zapewniając klientom stabilną genetykę, która wymagana jest w tej branży. Nasiona od Royal Queen Seeds, Barneys Farm, Fast Buds, Dutch Passion czy Seed Stockers posiadają pestki z genami amnesia, które są zawsze świeże i tylko feminizowane, dzięki czemu klienci dostają dokładnie to czego szukają, a to właśnie zadowolenie naszych klientów jest dla nas najwyższym priorytetem. Jeżeli natomiast poszukujesz jakiś specjalnych nasion marihuany od producenta, którego nie znalazłeś w naszym asortymencie prosimy napisz do nas, a my dołożymy wszelkich starań by sprowadzić je specjalnie dla Ciebie i to w atrakcyjnej cenie.

Właściwości medyczne genów amnesia

Ze względu na to, że odmiany konopi indyjskich zawierające geny amnesi są jednocześnie roślinami, w których dominuje sativa, to efekt działania oraz właściwości medyczne tych odmian, są zbliżone i niewiele różnią się od siebie niezależnie od producenta, który wypuścił dane nasiona. Oczywiście jest to spore niedopowiedzenie, gdyż fanatyk marihuany, który przetestował już klikadziesiąt jak nie kilkaset odmian nie zgodzi się w pełni z tym stwierdzeniem. Laik natomiast nie wychwyci tak drobnych niuansów. Ale pewnym jest, że wybierając odmiany amnesia możemy liczyć na odprężenie, optymizm, działanie wspomagające wenę i koncentrację. Po spożyciu będzie towarzyszyć nam euforia, radość, relaks.  Nastąpili niemal całkowita eliminacja stresu przy równoległym podnoszącym na duchu uczuciu. Jak widać warto i to bardzo. Tym bardziej, że badań nad marihuaną przybywa, a geny amnesia na pewno przyczynią się do wytworzenia specjalnych odmian które będą pomagać w różnego rodzaju schorzeniach. Przy obecnej genetyce to kwestia czasu.

Nasiona marihuany amnesia pozostałe właściwości

Jeżeli chodzi o właściwości plonu, niewiele będzie się różnić niezależnie od wariantu, tak więc możemy się spodziewać podobnego poziomu THC (tetrahydrokannabinol), podobnych właściwości medycznych, podobnego działania. Ziarenka marihuany z genami amnesia charakteryzują się dużą “mocą” przez co chętnie są wybierane przez kolekcjonerów. Działanie, ze względu na przeważającą biegunowość sativa, pobudzają do działania, wyzwalają kreatywność i inwencje twórczą. Kwiaty amensia świetnie nadają się na rozruch, na imprezy i do miłego spędzenia czasu ze znajomymi, jednak trzeba uważać właśnie na moc, która nierzadko oscyluje w okolicach 20% THC, co stawia odmiany amnesia w gronie najmodniejszych odmian marihuany. Jeżeli masz małą tolerancje na tetrahydrokannabinol, nie przejmuj się, w naszej ofercie bez problemu znajdziesz feminizowane nasiona marihuany odmian o mniejszej “mocy”.

Nagradzane odmiany konopi amnesia

Amnesia

Geny amnesia zostały docenione na wielu prestiżowych konkursach konopnych (np. Cannabis Cup), które odbywają się na całym świecie. Jury bardzo często wyróżnia odmiany z tymi genami za swoje wyżej wymienione, niezwykłe właściwości, działanie i moc. Zapach i aromat genów amnesia również wyróżnia je na tle innych odmian, dlatego niemal każda odmiana marihuany zawierające te geny jest wyjątkowa i ciągle zdobywa serca miłośników konopi indyjskich na całym globie. Można śmiało wysnuć stwierdzenie, że nie ma wśród miłośników czy sympatyków marihuany osoby, która nie słyszała słowa amnesia. A jeżeli takowa jakimś cudem się znajdzie, to tutaj wszelkie wątpliwości i niejasności co do tych genów zostaną mam nadzieje rozwiane.

Opakowania nasion marihuany

Nasiona marihuany amnesia, w zależności od producenta pakowane są w opakowania od 1 do nawet 100 nasion. Wszystkie opakowania zawierają plombę, dzięki czemu mamy pewność co do oryginalności zakupionych ziarenek. Dodatkowo należy tutaj wspomnieć, że my jako sklep, dbamy o dyskrecję naszych klientów, przez co paczka która jest do Was wysyłana nie zdradza swojej zawartości, dzięki czemu nikt się nie dowie co zamówiliście. Dyskrecja gwarantowana.

Amnesia Lemon od Barney’s Farm

Wspaniała odmiana marihuany, która zdobyła podium na wspominanym już konkursie konopnym Cannabis Cup. Charakteryzuje się dużą siłą, zarówno jeżeli chodzi o moc (21% THC) jak i w tym przypadku o odporność, gdyż krzyżówka genów amnesia z lemon skunk dokonała czegoś niesamowitego w tym zakresie. Jeżeli więc szukasz nasion marihuany amnesia, które obdarują rośliną pięknie cytrynowo pachnącą, odporną i gwarantującą optymistyczny haj to odmiana Amnesia Lemon od Barney’s Farm jest dla Ciebie! Kup feminizowane nasiona konopi indyjskich tej odmiany i przekonaj się sam.

Geny amnesia zamknięte w automatycznych nasionach marihuany czyli Amnesia Haze od Fast Buds

Amnesia Haze Auto Fast Buds

Nasiona marihuany Amnesia Haze Auto Fast Buds

Jeżeli szukasz szybkiego plonu to nasiona marihuany Amnesia Haze od amerykańskiego producenta Fast Buds musisz koniecznie przetestować. Jak na automat odmiana ta może obdarować pokaźnym i bardzo mocnym plonem, który aromatem i smakiem zabierze nas prosto w cytrusowo – ziołowe objęcia. Efekt jest mocny, mózgowy trzeba uważać. Sama roślina jak na automat rośnie dość wysoka, gdyż może osiągać nawet do 150 centymetrów wysokości.

A co od RQS? Może Amnesia Mac Ganja

Kolejny laureat prestiżowych zawodów Cannabis Cup – Amnesia Mac Ganja! Ten szczep aż czterokrotnie stawał na najwyższym stopniu podium w 2014, 2015, 2016 i 2017 roku. Odmiana ta znajduje się niemal w każdym holenderskim coffeshopie. Jest to bardzo mocna (22% THC) sativa, której ziołowe nuty uderzają użytkownika głównie w umysł powodując psychodeliczny. mocny haj. Jeżeli szukasz odmiany marihuany amnesia, której przy konsumpcji towarzyszą napady euforii i radości to nasiona marihuany od RQS są dla Ciebie.

Prawne aspekty ziarenek marihuany

Pamiętajcie, że powyższe informacje podajemy tylko w celach informacyjnych. Nie nakłaniamy nikogo do łamania prawa, szczególnie w Polsce, gdzie uprawa nasion marihuany jest zabroniona przez prawo, a za jego złamanie grożą sankcje prawne. Samo posiadanie czy handel nasionami marihuany w naszym kraju jest akceptowane przez prawo, dzięki czemu już dziś możesz zostać kolekcjonerem oryginalnych, feminizowanych nasion marihuany amnesia. Nie czekaj zacznij wspaniałą kolekcjonerską przygodę z nasionami konopi indyjskich, które w naszym sklepie kupisz tylko od najlepszych producentów na świecie.