...

Dla początkujących

Nasiona marihuany dla początkujących – hodowców i kolekcjonerów.

Jeśli mieszkasz w kraju, w którym przepisy pozwalają na uprawę przynajmniej niewielkiej ilości konopi indyjskiej, to zainteresują Cię odmiany, które polecane są początkujących growerom.
Będą to te konopie, które nie wymagają większej wiedzy oraz zaangażowania w uprawę. Te odmiany będą bardziej niż inne, odporne na różnego rodzaju szkodniki, pleśnie, choroby. Będą również mniej wrażliwe na różnice temperatury i nie będą potrzebowały dodatkowych odżywek by pięknie i bujnie wyrosnąć.

Czytaj więcej

Każdy producent, którego oryginalne nasiona konopi posiadamy w ofercie naszego sklepu Ziarno Życia, pomyślał o hodowcach, którzy dopiero zaczynają przygodę z uprawą tej jednorocznej rośliny. Poniżej znajdziecie wybrane przez nas odmiany marihuany, które świetnie nadają się do uprawy dla laików.

Jeżeli państwo, w którym przebywasz nie dopuszcza uprawy konopi indyjskich, nawet na użytek własny, a należysz do pasjonatów tej rośliny i pragniesz zachować na przyszłość najlepsze geny konopi w postaci malutkich ziarenek – paczuszek genetycznych. Na pewno zainteresują Cię odmiany kultowe, legendy oraz klasyki. Te odmiany po prostu każdy szanujący się kolekcjoner nasion marihuany musi mieć u siebie.

Polecane odmiany nasion konopi indyjskich (początkujący grower):

Orange Bud / Dutch Passion

Purple Queen Auto / Royal Queen Seeds

Easy Bud / Royal Queen Seeds

Auto Speed Bud / Female Seeds

Purple Punch / Barney’s Farm

Polecane odmiany nasion konopi indyjskich (kolekcjoner):

Critical Orange Punch / Dutch Passion

Blueberry Cheese / Barneys Farm

Amnesia Haze / Royal Queen Seeds

Jack Herer / Green House Seed

White Widow x Big Bud / Female Seeds