window.dataLayer = window.dataLayer || []; function gtag(){dataLayer.push(arguments);} gtag('js', new Date()); gtag('config', 'UA-162850864-1'); ...

Najlepsze nasiona marihuany

Jakie są najlepsze nasiona marihuany?

W tej kategorii znajdziecie najlepsze nasiona marihuany pod względem jakości i oczywiście wymienionych cech: Wydajność, MOC, efekt, kwitnienie, odporność i wiele innych. Sprawdź feminizowane odmiany marihuany najczęściej poszukiwane i bardzo dobrze ocenianie.

Czytaj więcej

najlepsze nasiona marihuany

Najlepsze nasiona marihuany

Jakie są najlepsze nasiona marihuany do kolekcji? Na pewno będą to zdrowe, świeże ziarna konopi, dobrze przechowywane. To jest podstawa, ale najważniejszą rzeczą są geny zawarte w pestkach marihuany. A więc jakie odmiany nasion konopi indyjskich są najlepsze?

Istnieją znane, światowe marki nasion marihuany! Producenci nasion, którzy nie tworzą dobrej jakości nasion i dobrej genetyki długo nie utrzymują się na rynku konopnym. Na szczęście są również tacy wytwórcy ziaren marihuany, którzy mają swoich stałych fanów. Tacy producenci cały czas tworzą nowe i stabilne odmiany marihuany i sprzedają swoje nasiona w wielu Państwach na świecie!

najlepsze nasiona marihuany

 

Nasiona konopi jakich producentów są najlepsze?

W naszym sklepie konopnym Ziarno Życia mamy ziarna marihuany najlepszych światowych producentów! Cały czas aktualizujemy naszą ofertę, by być na bieżąco z nowymi genami konopi indyjskich. Z pewnością najlepsze holenderskie nasiona marihuany będą pochodziły m.in. od Royal Queen Seeds, Sensi Seeds, Female Seeds, Barney’s Farm czy Dutch Passion.

Najlepsze hiszpańskie nasiona marihuany w świetnych cenach oferuje producent z Barcelony – Seed Stockers!

Może jednak szukasz stabilnej genetyki marihuany z Kaliforni? Najlepsze nasiona marihuany ze Stanów Zjednoczonych to pestki od Fast Buds.

Kupując w seed banku Ziarno Życia masz pewność, że  pestki są dobrze przechowywane i świeże. Wybierając odmiany światowych, sprawdzonych producentów nasion marihuany, masz pewność stabilnej, dobrej genetyki! Wiemy jednak, że wybór odmian, cech rodzaju nasion nie należy do najłatwiejszych! Dlatego w serii najlepsze nasiona marihuany postaramy się pomóc Ci w wyborze Twoich nasion do kolekcji!

Najlepsze nasiona konopi indyjskich – odmiany

Jakie są polecane odmiany nasion konopi indyjskich? Oczywiście wszystko będzie zależało od przeznaczenia i preferencji osoby pytającej. Znając jednak najczęściej wyszukiwane cechy odmian konopi indyjskich, oraz opinie klientów jesteśmy w stanie wybrać dla Was coś, co Was zachwyci! Zwróć uwagę na poniższe odmiany!

Indica – najlepsze nasiona marihuany

Master Kush od holenderskiego producenta Dutch Passion jest łatwa w uprawie (spodoba się zarówno doświadczonym jak i początkującym kolekcjonerom). Cechuje się szybkim i dużym plonem, posiada wyjątkowy profil terpenowy, a intensywnie relaksujące i uspokajające działanie pozostaje w pamięci na długo.

Legenda – najlepsze nasiona auto – Jack Herer od GHS

Doświadczonym graczom nie trzeba jej przedstawiać. Stworzona na cześć legendarnego w świecie marihuany konopnego aktywisty Jacka Herera. Najlepsze co oferuje to mocny, duży plon w krótkim czasie. W działaniu kreatywny relaks. To naprawdę najlepsze nasiona marihuany auto dostępne na rynku. Poza tym odmiana ta zaliczana jest do medycznych szczepów konopi.

Top 3 najlepsze nasiona marihuany od RQS

Fat Banana

W zestawieniu najlepsze nasiona marihuany zaczniemy od odmiany Fat Banana producenta Royal Queen Seeds. Ta pierwsza pozycja, którą chcemy Wam przedstawić jest często wybieraną mieszanką wyselekcjonowanych genów. Do tej hybrydy wykorzystano najlepsze fenotypy odmiany Banana OG. Dzięki temu powstała odmiana naprawdę mocna, bogata w tetrahydrokannabinol, oraz niezwykle aromatyczna!

Holenderski producent RQS sam podkreśla, że włożył dużo pracy i wysiłku, aby stworzyć tą genetykę. Cieszę się, że udało im się sprostać wymaganiom największych koneserów.

Mamy tutaj odmianę pełnosezonówkę z przewagą indicy, która w rękach doświadczonego hodowcy może mieć w Swoich kwiatach nawet 25% THC. Łodygi Fat Banana szybko się rozrastają, jedynak sama roślina osiąga raczej średnią wysokość w granicach 80-140cm. Co innego w uprawie outdoor, tutaj może dobić do 2 metrów wysokości, w takim przypadku zbiory mogą wynieść nawet 450-500 g z jednej rośliny. W przypadku uprawy indoor z odpowiednim naświetlaniem (lampy 600W) można zebrać wartościowe plony w ilości 350-400 g z metra kwadratowego uprawy. Sami widzicie że pestki tej odmiany ta śmiało można wpisać do grupy najlepsze nasiona marihuany,

Fat Banana to nie przypadek!

Tak nazwa idealnie opisuje aromat tej odmiany marihuany. Połączenie owocowych nut z wyraźnie przebijającym się zapachem banana. Kto nie lubi zapachu banana??
W smaku dymu bardziej przebijają się nuty cytrusowe, jednak również w połączeniu ze słodyczą bananową. Wszystko to razem pobudza zmysły i koi. Działanie jest mixem sativowo – indyjkowym. Na początku uderza euforią i radością, następnie przekształca się w relaks i tzw. fizyczne upalenie. Ta odmiana pobudza apetyt, dlatego warto mieć pod ręką coś do przegryzienia😉

Sweet ZZ

Kolejna odmiana feminizowanych nasion, którą warto mieć w swojej kolekcji to również propozycja od Royal Queen Seeds! Sweet ZZ w wersji fotoperiodycznej, czyli pełnosezonówka! Ekipa z Holandii stworzyła swoją wersję nasion marihuany Zkittlez, z dominacją indicy. Aż 80% genów to indica! Rodzice tej genetyki to Grape Ape oraz Grapefruit, dzięki czemu odmiana zyskała wyjątkowe zapachy. To kolejna aromatyczna odmiana, którą polecamy, ale to nie jedyna zaleta tej genetyki konopi indyjskiej! Sweet ZZ podobnie jak poprzednik Fat Banana jest naprawdę mocną odmianą marihuany. Kwiaty mogą zawierać nawet 22% THC.

Sweet ZZ dla kogo?

Te feminizowane nasiona są dla kolekcjonerów poszukujących aromatycznych i mocnych genów, ale także dla hodowców, którzy lubią słodkie odmiany, mogące przybierać fioletowe barwy. Już podczas wzrostu roślina będzie wydzielała przyjemne dla zmysłów aromaty przypominające zapachem winogrona i jagody. Roślina charakteryzuje się jednym szczytem głównym, otoczonym przez wiele bocznych gałęzi z pąkami. Ta odmiana lubi ciepły klimat, więc na outdoor trzeba brać to pod uwagę. W takim warunkach dobije do 2 metrów wysokości. Jeden osobnik da około 550 g mocnych topów. W przypadku uprawy indoor np. w szklarni można utrzymać rośliny na wysokości 80 cm, a maksymalnie jeśli nie zależy nam na niskiej roślinie można dać jej rosnąć nawet do 140 cm w górę. Po około 7-9 tygodniach kwitnienia Sweet ZZ w indoor da ok. 575g z 1 m2 uprawy. Warto jednak poczekać trochę dłużej, żeby uzyskać mocniejszy aromat pąków konopi indyjskiej. Wpłynie to z pewnością także na procentową zawartość kannabinoidów w kwiatach.

Mocna Indica  Sweet ZZ

Wspomniane 22% THC inaczej niż by się można było spodziewać, w dużej mierze wpływa na umysł, a nie na ciało. Owszem ta odmiana świetnie relaksuje, jednak co ważne świetnie potrafi poprawić nastrój. Przyjemnych dodatkiem do takiego efektu marihuany są słodko-owocowe aromaty dumu. Można by powiedzieć, że właśnie taki zapach unosi się w fabryce cukierków!

Kali Dog

Kali DoG kolejna femka pełnosezonowa i znowu od RQS. Trzy odmiany od tego samego producenta w jednym zestawieniu to przypadek. W kolejnych zestawieniach z pewnością znajdziecie innych wytwórców najlepszych nasion marihuany! Feminizowane nasiona Kali Dog od Royal Queen Seeds

Odmiana od holenderskiego producenta nasion, ale geny konopi indyjskich ze Stanów Zjednoczonych. Pierwszą odmianę Kali Dog uzyskano ok. 20 lat temu. Geny to 40% Sativa i 60% Indica, jak to się ma do efektu rośliny? O tym nieco niżej.

Geny Chemdog x Sour Diesel

Rodzicami Kali Dog jest Sour Diesel i Chemdog. To coś dla miłośników dieslowego posmaku dymu i roślin o sporej wydajności. Ta marihuana charakteryzuje się gęsto upakowanymi i dużymi buds. W uprawie indoor kwitnienie trwał około 8-10 tygodni, przy dobrym oświetleniu (lampy 600W) można uzyskać najlepsze rezultaty. Wysokość mieści się w granicach 90-160cm pod dachem, gdzie z jednego metra kwadratowego można uzyskać około 450-500 g plonów. Jeśli chodzi o uprawę na dworze – Outdoor producent sugeruje zwiększoną obserwację i pielęgnację związaną z zapobieganiem powstawania pleśni, oraz obecności szkodników konopi. Ta podatność roślin zazwyczaj związana jest ze zbitymi pąkami. RQS podpowiada, że Kali Dog lubi treningi! Dlatego jeśli szukasz czegoś, by móc się wykazać z tą odmianą marihuany możesz wypróbować SOG, ScrOG czy metodę Monster Cropping wykorzystującą ukorzenione klony z kwitnącej rośliny!

 Kali Dog na poprawę humoru i odprężenie

18% THC przy dwóch poprzednich propozycjach wydaje się przeciętnym wynikiem, jednak niech Was to nie zmyli! Dla wielu osób to nawet lepsza ilość psychoaktywnego związku z konopi. Kali Dog poprawia humor i podnosi na duchu, ale pomaga się również odprężyć. Można powiedzieć, że przedłuża życie 😉 Funkcjonowanie w lepszym humorze z pewnością w tym pomaga. Oprócz tych fajnych efektów ta marihuana to cytrusowo benzynowe nuty zapachowe i smakowe. Ten kto zna ten typ aromatów, wie, że słowa to za mało by je opisać.

Jak wybrać najlepsze nasiona marihuany?

Zastanawiasz się jak wybrać najlepsze nasiona marihuany dla siebie? To bardzo proste, zacznij od zaufanego sklepu! Oczywiście polecamy siebie :)
Dla nas najważniejsza jest uczciwość, jakość i zaangażowanie. Pestki w naszym sklepie są dobrze przechowywane, dzięki czemu masz pewność, że zachowują swoją jakość i świeżość. Chcemy byś był zadowolony, dlatego jeśli tylko potrzebujesz indywidualnego podejścia, po prostu do nas zadzwoń.

Jak wybrać najlepsze geny marihuany

Oprócz zaufanego dostawcy, zwróć uwagę czego tak naprawdę szukasz. Czy interesuje Cię konkretna genetyka? Czy ważne są dla Ciebie takie cechy jak wysokość, przeznaczenie, plon, czas kwitnienia, działanie, efekt?

Jeśli sam odpowiesz sobie na pytanie czego szukasz, wystarczy, że użyjesz filtrów w naszym sklepie internetowym. Wybierz kilka interesujących Cię cech nasion konopi indyjskich i zobacz co masz do wyboru!

Dzięki tagom przy produktach, możesz bardzo łatwo wyszukać interesujące Cię odmiany. Wystarczy, że klikniesz w jeden z nich. Kolejną metodą, która ma ułatwić Ci odnalezienie w naszym sklepie najlepszych nasion marihuany jest lupka. Na górze strony znajdziesz pole do wyszukiwania intersujących Cię fraz, odmian, treści.

Nie możesz znaleźć konkretnej odmiany? Nic straconego! Zadzwoń do nas, poszukamy razem :)

Śledź nas na Facebooku (klik) i Instagramie (klik) by być na bieżąco.

UWAGA! W Polsce prawo zabrania uprawy konopi innych niż włókniste. Ten wpis nie ma na celu namawiania do łamania prawa. Wszystkie treści związane z uprawą oraz obróbką marihuany służą wyłącznie celom edukacyjnym i ciekawostkowym. Obecnie coraz więcej państw na świecie pozwala swoim obywatelom uprawiać krzak marihuany na własny użytek, jednak Polska jeszcze do tych państw nie należy.

Tytuł