nasiona automatyczne marihuany 1

Najniższe odmiany Automatyczne

Najniższe odmiany automatyczne

Zastanawiasz się nad dobrym i niskim automatem? Ten wpis pomoże Ci wybrać idealną odmianę feminizowanych nasion marihuany dla Ciebie. Odmiany marihuany niskie to zazwyczaj takie, które nie wyrosną ponad metr wysokości. Dlatego w poszukiwaniu tych najniższych automatycznych odmian kierowaliśmy się wysokością do 100cm oraz oczywiście automatycznym kwitnieniem rośliny.
Chcesz wiedzieć jakie są nasze TOP3 odmiany niskie automatyczne? Czytaj Dalej!

TOP3 niskie automaty

Wszystkie informacje zawarte w tym wpisie nie namawiają do łamania prawa obowiązującego w Polsce. Nasiona marihuany w naszym kraju można zakupić jedynie w celach kolekcjonerskich. W krajach, gdzie uprawa na własny użytek jest legalna można zapomnieć o kolekcjonowaniu i zabawić się w ogrodnika! Obserwować malutkie pesteczki, później sadzoneczki, następnie coraz większą i piękniejszą roślinę, która ostatecznie za wytrwałość i zaangażowanie obdaruje nas pięknymi, pachnącymi kwiatami! Każdy dzień spędzony przy dorastającej marihuanie to istna kreacja i radość, za którą m.in. w Polsce można pójść do więzienia… pamiętaj o tym kupując bilet w jedną stronę np. do Hiszpani 😊

 

Jack Herer Auto od Green House Seed (GHS)

Oczywista legenda I to w automacie, w dodatku nie urośnie większa niż 100cm. To coś na początek, gdybyście nie mieli czasu czytać dalej. Producent twierdzi, że takie maluchy mogą dać Plon XXL, więc mamy kolejny plus! Nasiona feminizowane Jack Herer Auto z lekką przewagą Sativy nad Indicą plus dzikuś Ruderalis dla uwolnienia tej rośliny od schematów! Dokładne proporcje (dla zboczonych) to 50:30:20, odpowiednio Sativa:Indica:Ruderalis.

Jack Herer automat od GHS może rosnąć i pod dachem – indoor i pod chmurą – outdoor. Jak zawsze efekt końcowy w obu przypadkach będzie się różnił. Plon w Indoor w dobrych warunkach wyniesie nawet 700g z m2 uprawy. W Outdoor 80-100g z jednej rośliny. Na zewnątrz taka roślinka prawdopodobnie zmieści się w granicach 80-100cm wysokości. Cały Okres kwitnienia wyniesie zaledwie 6-8 tygodni, czyli jakieś 2 tygodnie mniej niż w przypadku pełnosezonówki. Dobra rada od Ekipy Green House Seed – Zapewnij roślinom temperaturę powietrza co najmniej 10 stopni i będzie dobrze. Efekt Jack Herer Auto to połączenie pobudzenia i kreacji, oraz relaksu i radości. Można dodać na koniec info o drzewnym i mocnym smaku i aromacie, a także mocy jakiej należy się spodziewać. Mianowicie niski Jack Herer Auto konopie wysoko, bo nawet na 15-20% w górę 😉

Amnesia Haze Auto od Royal Queen Seeds (RQS)

Pełnosezonowa odmiana Amnesi Haze kwitnie dosyć długo, dlatego nie poleca się jej tym niecierpliwym. Wersja automatyczna ratuje sytuację! Już nie raz wspominaliśmy, że to właśnie nasiona Amnesia Hazenajczęściej wybieranym automatem! Dlatego nie mogło tej odmiany zabraknąć w tym zestawieniu, zwłaszcza, że producent Royal Queen Seeds opisuje ją jako niską roślinę w indoor od 50 do 100cm wysokości.

To dobra wiadomość dla tych, którzy kochają Amnesie, ale nie chcą tak wysoko rosnącej konopi indyjskiej. Wersja Auto rozwiązuje problem. Jeśli chodzi o czas od nasiona do zbiorów to średnio mieści się on w 8-10 tygodniach. To fakt, są szybsze automaty, jednak nie ma co narzekać. Plony może nie są tymi, które można określić mianem XXL, jednak w naprawdę dobrych warunkach do 500 g z 1 m2 może dobić. Jednak lepiej przygotować się jakieś 350-400g. Efekt, który wywołuje Amnesia Haze Auto to efekt bardziej sativowy. Podnosi na duchu i rozwesela. Przez dużą zawartość THC na poziomie 16-20% można spodziewać się mocnego efektu. Smak i aromaty są dosyć złożone lekko pikantne ziemiste i jednocześnie cytrusowe, ale słodkie. Zależy czy tylko wąchasz, czy palisz :D

Auto NL / Female Seeds

Auto NL jest kolejną odmianą automatyczną, niską, tym razem od producenta Female Seeds. Nie trudno się domyślić, że skrót NL pochodzi od genetyki Northern Lights, czyli zdobywcy wielu prestiżowych nagród i wyróżnień! Wszystkie odmiany marihuany bazujące na legendarnych genach, muszą być przynajmniej dobre. Auto NL od Female Seeds bazuje również na genach Lowryder, czyli będzie bardzo dobrze.

Feminizowane nasiona Auto NL to przewaga Indici do uprawy na dworze lub indoor. Niski automat z dobrym stosunkiem liści do kwiatów! Krzaki tej marihuany, podobnie jak poprzedniej, kwitną średnio 8-10 tygodni. Ponoć dobry materiał na SOG, by zwiększyć plon, który normalnie jest raczej średni 150-300g. Jak na indyjkę przystało Auto NL relaksuje, odpręża, a nawet zadziała przeciwbólowo. Z pewnością przyczynia się do tego około 15-20% THC, które zawierają kwiaty.

To tylko trzy propozycje jeżeli chodzi o niskie automatyczne odmiany nasion marihuany. Jeśli czujesz niedosyt lub żadna z powyższych opcji Cię nie przekonała, zajrzyj tutaj i wybierz coś dla siebie!

Niskie Automaty

Chcesz być na bieżąco z  nowościami i promocjami? Zajrzyj na naszego Facebooka i instagram!

Zostaw komentarz

Zostaw komentarz