...

Sativa

Nasiona marihuany sativa

Odmiany marihuany sativa są dla osób żyjących pełną piersią. Wychodząc na imprezę ze znajomymi, tam gdzie muzyka gra głośniej zachęcając do tanecznego transu ten typ marihuany sprawdzi się idealnie. Odmiany sativa pobudzają, wypełniają energią i co ciekawe, zwiększają doznania w łóżku. Jednym zdaniem, człowiek po konsumpcji sativy jest bardziej otwarty na ludzi i na świat, chce doznawać więcej z każdej chwili. Jeżeli jesteś takim człowiekiem nasiona marihuany sativa są dla Ciebie.

Czytaj więcej

nasiona marihuany sativa

Kupując ziarna konopi indyjskich, których odmiany cechują się przewagą sativy możesz spodziewać się efektów uniesienia, pozwalającego zapomnieć o całym świecie.

Dlaczego to tak działa?

Nasiona konopi i co za tym idzie odmiany sativa, z reguły posiadają większą ilość THC niż odmiany indica. Sativa poprawia pamięć niwelując również wszelkie niepożądane objawy wywoływane przez THC. W odmianach marihuany sativa bez problemu wyczujesz aromaty owocowe, lekkie, czasem cytrusowe. Wizualnie liść jest dłuższy i cieńszy od tych, które można zauważyć w odmianach indica. Sama roślina również jest wyższa, dlatego weź to pod uwagę przy wyborze odmian sativa dla siebie.

Oryginalne nasiona sativa to 100% zadowolenie

Pamiętaj, że jedynie oryginalne nasiona gwarantują pełną satysfakcję. Kupując pestki marihuany w naszym sklepie zawsze macie gwarancje otrzymania świeżych ziaren. Nie zapominaj, że uprawa nasion marihuany w Polsce jest zakazana przez prawo, ponieważ marihuana zawiera związki psychoaktywne. Artykuły zawarte na naszej stronie internetowej mają na celu jedynie przekazanie informacji. Ziarno Życia nie namawia nikogo do łamania prawa.

Posiadanie nasion konopi, w tym oczywiście nasion sativa, jest w naszym kraju legalne, ponieważ tak stanowi prawo, o którym przeczytasz więcej tutaj. W jednym zdaniu nasiona marihuany nie są zakwalifikowane jako prekursor do tworzenia narkotyków, nie zawierają w sobie substancji psychoaktywnej dlatego handel nimi oraz ich posiadanie jest w Polsce całkowicie legalne. Kup teraz nasiona sativa i ciesz się swoją kolekcją oryginalnych nasion marihuany.

odmiany sativa

Skąd pochodzą nasiona konopi sativa?

Sięgając po odmiany marihuany sativa, należy pamiętać o ich pochodzeniu. Naturalne obszary występowania rośliny to gorąca, sucha Afryka, Azja oraz Ameryka Środkowa. Właśnie ze względu na klimat, w którym rośnie, wyróżniają ją długie, wąskie liście w jasnym odcieniu zieleni. Zwykle konopie osiągają od 1,5 do 2 metrów wysokości, lecz w sprzyjających warunkach mogą być to nawet 3 a nawet ponad 4 metry. Z tego względu cechuje je też dłuższy okres dojrzewania od odmiany indyjskiej. Nasiona konopi sativa oraz indica znacząco się od siebie różnią. Pamiętajcie o tym przy zakupie!

Jak działają nasiona sativa?

Nasiona konopi sativa dadzą roślinę z przewagą genotypu sativa, których kwiaty wyróżniają się działaniem euforycznym. Dzięki nim poczujecie zastrzyk energii, który sprawi, że zaczniecie cieszyć się każdą chwilą. Ludzie za marihuany sativa stają się pozytywnie nastawieni do otoczenia. Świat nabierze kolorów, a Wy zapragniecie podzielić się swoją radością. Co więcej, możecie spodziewać się przypływu dobrych pomysłów czy weny artystycznej. Nie musicie za to obawiać się efektu usypiającego. Wpływ sativy na organizm nie okazuje się tak „obezwładniający” jak w przypadku odmiany indica.

Uprawa nasiona sativa

Nasiona konopi sativa są stosunkowo proste w uprawie. W naszej ofercie znajdują się warianty typu indoor i outdoor. Oznacza to, że nasiona sativa indoor nadają się do hodowania w pomieszczeniach, a nasiona sativa outdoor na zewnątrz. Część z proponowanych przez nas odmian ma podwójne przeznaczenie, dlatego można je umieścić w miejscu zgodnym z własnymi preferencjami. Pamiętajcie, że polskie prawo nie pozwala na uprawę konopi, a nasze nasiona możecie nabyć w celach kolekcjonerskich lub w celu uprawy w krajach, w których jest to legalne.

Jakich warunków potrzebują nasiona sativy do wzrostu?

Sativa w naturze rośnie blisko równika, dlatego potrzebuje dość dużej przestrzeni do wzrostu. Ponadto jej raczej cienkie liście mogą produkować mniej chlorofilu w porównaniu do indici, dlatego niezbędne staje się dostarczenie im intensywnego oświetlenia. Bardzo ważne okazuje się także utrzymanie wilgotnego, ciepłego środowiska. Odmiany sativa z reguły nie wymagają nawożenia. Ponadto sativa jest raczej odporna na gnicie.

Nasiona marihuany sativa przed zasadzeniem muszą posiadać kiełki. To pierwszy krok do wyhodowania dorodnej rośliny. Takie nasiona należy przenosić, delikatnie chwytając je za skorupkę, np. za pomocą pęsety. Następnie trzeba umieścić je w ziemi na głębokości około 1 cm i delikatnie przysypać. Można je też ulokować w specjalnych kostkach do kiełkowania nasion. Początkowo oświetlenie nie jest konieczne, lecz bywa pomocne ze względu na ciepło, które emituje. W dalszych etapach uprawy to absolutna konieczność!

Czy występują automatyczne nasiona sativa?

Naturalnie. W naszym asortymencie oprócz feminizowanych, pełnoseznowych odmian sativa mamy ich automatyczne wersje. Aby wyfiltrować tylko takie odmiany wybierze z opcji SATIVA a następnie Automatyczne nasiona. Dzięki temu w wynikach wyszukiwania pojawią się tylko odmiany spełniające na raz te dwie wytyczne. Widzisz jakie to proste? Możesz już wybrać swoje odmiany sativa auto!

Sprawdzone produkty dla zadowalających efektów

Wybierając odmiany sativa, zwróćcie uwagę na ich oryginalność. Oferujemy feminizowane nasiona marihuany sativa. Nabywając je w naszym sklepie, zyskasz oryginalne okazy, które niewątpliwie wzbogacą Twoją kolekcję. Mieszkasz w Poznaniu? Na terenie miasta dostarczamy przesyłki bez pośrednictwa kuriera – szybko i sprawnie. Nie zwlekaj, zamów je już teraz!

Więcej informacji na temat nasion Sativa:

Nasiona marihuany Sativa 100% – w tym wpisie znajdziecie wyszególnione odmiany sativa, które niemal w 100% charakteryzują się tą biegunowością. Wybraliśmy dla Was tylko najlepsze z najlepszych odmiany sativa.

Koniecznie sprawdź także:

Odmiany marihuany Sativa 100%

Nasiona marihuany Sativa Outdoor

Nasiona marihuany Sativa Odporne

Nasiona marihuany niskie Sativa

Nasiona marihuany Sativa plon XXL

Jeżeli szukasz innych informacji serdecznie zapraszamy na naszego bloga. Tam regularnie zamieszczamy wpisy z informacjami prosto ze świata marihuany. Śledź nas na Facebooku (klik) i Instagramie (klik) by być na bieżąco.

UWAGA! W Polsce prawo zabrania uprawy konopi innych niż włókniste. Wszelkie informacje zawarte na stronie internetowej ziarnozycia.pl nie mają na celu namawiania do łamania prawa. Wszystkie treści związane z uprawą oraz obróbką marihuany służą wyłącznie celom edukacyjnym i ciekawostkowym. Obecnie coraz więcej państw na świecie pozwala swoim obywatelom uprawiać krzak marihuany na własny użytek, jednak Polska jeszcze do tych państw nie należy.
Sativa | Nasiona marihuany sativa | Odmiany sativa | nasiona marihuany sativa | sativa działanie | nasiona sativa indoor | nasiona sativa outdoor