window.dataLayer = window.dataLayer || []; function gtag(){dataLayer.push(arguments);} gtag('js', new Date()); gtag('config', 'UA-162850864-1');

Pytania? +48 504-550-331

Sativa

Nasiona marihuany i konopi sativaSativa - nasiona marihuany tej biegunowości

Kupując ziarna konopi indyjskich, których odmiany cechują się przewagą sativy możesz spodziewać się efektów uniesienia, pozwalającego zapomnieć o całym świecie. Odmiany sativa są dla osób żyjących pełną piersią. Wychodząc na imprezę ze znajomymi, tam gdzie muzyka gra głośniej zachęcając do tanecznego transu ten typ marihuany sprawdzi się idealnie. Odmiany te pobudzają, wypełniają energią i co ciekawe, zwiększają doznania w łóżku. Jednym zdaniem, człowiek po konsumpcji sativy jest bardziej otwarty na ludzi i na świat, chce doznawać więcej z każdej chwili. Jeżeli jesteś takim człowiekiem nasiona sativa są dla Ciebie.

Czytaj więcej

Dlaczego to tak działa?

Nasiona konopi i co za tym idzie odmiany sativa, z reguły posiadają większą ilość THC niż odmiany indica. Sativa poprawia pamięć niwelując również wszelkie niepożądane objawy wywoływane przez THC. Bez problemu wyczujesz aromaty owocowe, lekkie, czasem cytrusowe. Wizualnie liść jest dłuższy i cieńszy od tych, które można zauważyć w odmianach indica.

Oryginalne nasiona

Pamiętaj, że jedynie oryginalne nasiona gwarantują pełną satysfakcję. Kupując pestki marihuany w naszym sklepie zawsze macie gwarancje otrzymania świeżych ziaren. Nie zapominaj, że uprawa nasion marihuany w Polsce jest zakazana przez prawo, ponieważ marihuana zawiera związki psychoaktywne. Artykuły zawarte na naszej stronie internetowej mają na celu jedynie przekazanie informacji. Ziarno Życia nie namawia nikogo do łamania prawa. Posiadanie nasion konopi, w tym nasion sativa, jest w naszym kraju legalne, ponieważ tak stanowi prawo, o którym przeczytasz więcej tutaj. Kup teraz nasiona i ciesz się swoją kolekcją oryginalnych nasion marihuany.

Skąd pochodzą nasiona konopi sativa?

Nasiona marihuany i konopi sativaSięgając po nasiona marihuany sativa, należy pamiętać o jej pochodzeniu. Naturalne obszary występowania rośliny to gorąca, sucha Afryka, Azja oraz Ameryka Środkowa. Właśnie ze względu na klimat, w którym rośnie, wyróżniają ją długie, wąskie liście w jasnym odcieniu zieleni. Zwykle konopie osiągają od 1,5 do 2 metrów wysokości, lecz w sprzyjających warunkach mogą być to nawet 3 metry. Z tego względu cechuje je też dłuższy okres dojrzewania od odmiany indyjskiej. Nasiona konopi sativa oraz indica znacząco się od siebie różnią. Pamiętajcie o tym przy zakupie!

Jak działają nasiona marihuany sativa?

Nasiona konopi sativa dadzą roślinę z przewagą genotypu sativa, których kwiaty wyróżniają się działaniem euforycznym. Dzięki nim poczujecie zastrzyk energii, który sprawi, że zaczniecie cieszyć się każdą chwilą. Ludzie za sprawą nasion marihuany sativa stają się pozytywnie nastawieni do otoczenia. Świat nabierze kolorów, a Wy zapragniecie podzielić się swoją radością. Co więcej, możecie spodziewać się przypływu dobrych pomysłów czy weny artystycznej. Nie musicie za to obawiać się efektu usypiającego. Wpływ sativy na organizm nie okazuje się tak „obezwładniający” jak w przypadku odmiany indica.

Gdzie hodować nasiona konopi sativa?

Nasiona konopi sativa są stosunkowo proste w uprawie. W naszej ofercie znajdują się warianty typu indoor i outdoor. Oznacza to, że nadają się do hodowania w pomieszczeniach lub na zewnątrz. Część z proponowanych przez nas odmian ma podwójne przeznaczenie, dlatego można je umieścić w miejscu zgodnym z własnymi preferencjami. Pamiętajcie, że polskie prawo nie pozwala na uprawę konopi, a nasze nasiona możecie nabyć w celach kolekcjonerskich.

Jakich warunków potrzebują nasiona sativy do wzrostu?

Sativa w naturze rośnie blisko równika, dlatego potrzebuje dość dużej przestrzeni do wzrostu. Ponadto jej raczej cienkie liście mogą produkować mniej chlorofilu w porównaniu do indici, dlatego niezbędne staje się dostarczenie im intensywnego oświetlenia. Bardzo ważne okazuje się także utrzymanie wilgotnego, ciepłego środowiska. Sativa nie wymaga nawożenia. Ponadto jest raczej odporna na gnicie.

Nasiona marihuany sativa przed zasadzeniem muszą posiadać kiełki. To pierwszy krok do wyhodowania dorodnej rośliny. Takie nasiona należy przenosić, delikatnie chwytając je za skorupkę, np. za pomocą pęsety. Następnie trzeba umieścić je w ziemi na głębokości około 1 cm i delikatnie przysypać. Można je też ulokować w specjalnych kostkach do kiełkowania nasion. Początkowo oświetlenie nie jest konieczne, lecz bywa pomocne ze względu na ciepło, które emituje. W dalszych etapach uprawy to absolutna konieczność!

Sprawdzone produkty dla zadowalających efektów

Wybierając nasiona konopi sativa, zwróćcie uwagę na ich oryginalność. Oferujemy feminizowane nasiona marihuany sativa. Nabywając je w naszym sklepie, zyskasz oryginalne okazy, które niewątpliwie wzbogacą Twoją kolekcję. Mieszkasz w Poznaniu? Na terenie miasta dostarczamy przesyłki bez pośrednictwa kuriera – szybko i sprawnie. Nie zwlekaj, zamów je już teraz!