...

Sweet Seeds

Sweet Seeds feminizowane nasiona marihuany

Sweet seeds producent nasiona feminizowanych marihuany hiszpania

Bank feminizowanych nasion marihuany Sweet Seeds został założony w 2005 roku w Hiszpanii. Od samego początku swojej działalności był jednym z pionierskich banków feminizowanych nasion.

Założyciele Sweet Seeds to pasjonaci, wiele lat przed decyzją o założeniu banku nasion byli oddanymi kolekcjonerami genów marihuany. To właśnie pasja stworzyła nasiona Sweet Seeds i to ona jest motorem napędowym do dalszego rozwoju, poszukiwania innowacji i nowych produktów – najlepszych genetyk w postaci nasion marihuany.

Czytaj więcej

Sweet Seeds – wkład w ewolucję automatycznie kwitnących nasion

Sweet Seeds jest również pionierem ewolucji automatycznie kwitnących nasion konopi. W roku 2013 stworzył nowy rodzaj ultraszybkich nasion – były to pierwsze takie nasiona na świecie. Nasion F1 Fast Version® to właśnie dzieło ekipy Sweet Seeds. W tym samym roku firma wprowadziła na rynek The Red Family, która stała się ulubią serią klientów.

Kolekcja nasiona marihuany od Sweet Seeds

Jak sam o sobie pisze – producent Sweet Seeds – zawsze skupiał się na innowacjach i tworzeniu nowych produktów. Efektem tej pracy jest wszechstronny katalog nasion marihuany, w którym znajdziecie m.in.:

  • Amerykańskie genetyki tzw. “Super Strong”,
  • Seria nasion CBD,
  • The Red Family,
  • Szczepy automatycznie kwitnące,
  • Szczepy fotoperiodyczne,
  • F1 FV® i wiele więcej.

Bogata oferta nasion tego producenta sprawia, że niezależnie od tego czy jesteś ekspertem, czy początkującym, znajdziesz nasiona idealne dla siebie!

Dlaczego nasiona od Sweet Seeds?

Gwarancja

Sweet Seeds specjalizuje się w nasiona feminizowanych konopi i z tego słynie na całym świecie. Wszystkie szczepy z kolekcji tego producenta wyróżnia najwyższa jakość i niezwykła aromatyczność. Taką jakość Sweet Seeds uzyskał m.in. dzięki rygorystycznemu procesu kontroli jakości, która poprzedza wypuszczenie nasion do sprzedaży.

Feminizowane w 99.9%

Ten współczynnik jest znany wszystkim miłośnikom roślin konopi. Sweet Seeds na swojej stronie sam pisze, że każdy jeden szczep z ich katalogu ma współczynnik feminizacji na poziomie 99,9%! Z takich nasion powstają żeńskie rośliny o najwyższej jakości genach, żywicznych topach, dużych plonach i extra aromatach! A hodowca nie musi obawiać się, że jeden męski, niespodziewany osobnik zniszczy mu ogródek…

Wartości

To właśnie wartości jakimi kieruje się zespół Sweet Seeds sprawiają, że warto im zaufać. Są to: pasja, ciężka praca, poświęcenie oraz badania. Miłość ekipy Sweet Seeds do rośliny – marihuany i wiara w to co daje ona ludzkości i co jeszcze da w przyszłości wywołuje zapał w ekipie by wciąż się doskonalić. Radość z tego co robią to kolejny motor do działań!

NAGRODY Sweet Seeds

Najlepszy bank nasion – Expocannabis 2007

Najlepszy bank nasion – Spannabis 2008

Najlepszy bank nasion – Spannabis Sur 2013

Najlepszy bank nasion – THC Expo 2022

Cup Winners 2023 Sweet Seeds

Sweet Zenzation XL Auto®
Sweet Gelato Auto®

Nagrodzone odmiany Sweet Seeds na całym świecie