window.dataLayer = window.dataLayer || []; function gtag(){dataLayer.push(arguments);} gtag('js', new Date()); gtag('config', 'UA-162850864-1'); ...

Indica

Nasiona marihuany i konopi Indica

Indica - nasiona marihuany i konopi

Efekt działania indicy jest bardzo mocno odprężający i relaksujący. Po zapaleniu odmian z wyraźną przewaga indicy bardzo często występuje efekt tak zwanej kanapy. Efekt ten przejawia się tym, iż spaleni legniemy w przysłowiową kanapę i bardzo ciężko będzie się nam z niej ruszyć. Dlatego odmiany z przewagą indicy znajdują swoje zastosowanie właśnie podczas odpoczynku, regeneracji, świetnie nadają się na seans filmowy czyli jednym słowem chillout, ponieważ relaksacyjny wpływ na ciało i umysł przeniesie konsumenta w inne światy. Raz spróbujesz i od razu nauczysz się rozpoznawać indicę.

Czytaj więcej

Metoda na głoda

Gdy minie tzw. faza, która w przypadku indicy jest krótsza niż sativy, od razu myśli wędrują ku lodówce, czyli wchodzi tzw. gastro-faza. Po zapaleniu odmian z przewagą indicy jesteśmy w stanie pochłonąć niemal wszystko co widzimy, dlatego warto o tym pamiętać, bo człowiek dosłownie może stracić opamiętanie i zapasy jedzenia znikną w mgnieniu oka. Warto zrobić zakupy wcześniej. Można też zamówić coś dobrego, najlepiej w rozmiarze XXL.

Idealna na bezsenność

Nasiona marihuany i konopi indyjskich indicaKolejny, można śmiało rzec, leczniczy aspekt nasion i odmian marihuany z przewagą indicy to fakt, że po jej spożyciu lgniemy do łóżka i zaśniemy jak niemowlę, co śmiało kwalifikuje indicę jako jedną z najlepszych naturalnych “produktów” do walki z bezsennością. Jak już o leczniczych aspektach mowa, to nie sposób nie wspomnieć o jej wspaniałym działaniu w zwalczaniu bólu i złego samopoczucia.

Zapachu i smaku nie  można wskazać dokładnie, gdyż zależy to w głównej mierze od odmiany. Bardzo często jednak występuje zapach lasu, który jest intensywny i mocny.

Oryginalne nasiona

Tylko oryginalne nasiona gwarantują satysfakcję. Kupuj w naszym sklepie zawsze świeże nasiona konopi. Pamiętaj że uprawa nasion marihuany w Polsce jest nielegalna. Artykuły zawarte na stronie mają charakter czysto informacyjny. Ziarno Życia nie namawia nikogo do łamania prawa. Posiadanie nasion konopi, w tym nasion indica, jest w naszym kraju legalne.

Skąd pochodzą nasiona konopi indica?

Nasiona marihuany indica jak sama nazwa wskazuje, w naturze występują w Indiach i na obszarze subkontynentu indyjskiego, a także w Nepalu. Można je znaleźć również w Pakistanie i Afganistanie. Roślina porasta tereny górzyste, na których panuje dość chłodny klimat. Właśnie dlatego konopie indyjskie mają szerokie, rozłożyste liście oraz gęste pąki. Ponadto osiągają zdecydowanie mniejszą wysokość od równie popularnej konopi sativa, wyróżnia je także krótszy okres kwitnienia i wegetacji. Te dwie odmiany dzielą znaczące różnice, na które szczególną uwagę zwracają przede wszystkim hodowcy.

W jakich warunkach wzrastają nasiona konopi indica?

Nasiona marihuany indica doskonale nadają się do uprawy indoor, choć radzą sobie także w wariancie outdoor. Cechuje je zdecydowanie krótszy okres kwitnienia od sativy. Nie potrzebują wiele przestrzeni ani ekspozycji na promieniowanie słoneczne, co wynika z ich niedużych rozmiarów. Odporność na zmiany temperatur oraz wysoka wytrzymałość na niekorzystne warunki klimatyczne sprawiają, że nasiona konopi indica są chętnie wybierane przez hodowców.

Feminizowane pestki marihuany indica

Oferujemy feminizowane, czyli żeńskie pestki konopi indica, które cieszą się popularnością wśród kolekcjonerów. To wyselekcjonowane nasiona zmodyfikowane tak, aby zawierały odpowiednie chromosomy. Hodowcy cenią je za możliwość uzyskania z nich roślin z pięknymi pąkami, a czasami nawet kolorowymi kwiatami. Wersje sfeminizowane zawierają też więcej składników aktywnych, tj. THC oraz CBD, w porównaniu do odmian męskich.

Kształt roślin z odmiany indica zwykle przypomina choinkę, lecz można nim dowolnie manipulować. Ponadto im więcej światła trafia do wszystkich pąków, tym okazalsze wyrastają z nich rośliny. Dobre efekty daje też przycinanie czy tzw. trening o niskim poziomie stresu. Zmniejszając poziom światła do 12 godzin jasności, wspiera się konopie w przejściu w fazę kwitnienia. W uprawie nasion konopi indica duże znaczenie ma kontrola wzrastających pąków. Ze względu na swój okazały rozmiar bywają szczególnie narażone na rozwój pleśni.

Co ciekawe, zanim nasiona marihuany indica trafią do gleby w doniczce czy na zewnątrz, muszą wypuścić kiełki. Jedynie wówczas roślina ma szansę na zdrowy wzrost. Dotykanie kiełków jest niewskazane. Nasiona konopi indica wymagają umieszczenia w ziemi na głębokości około 1 centymetra, a następnie delikatnego przysypania. Ziarna nie potrzebują oświetlenia, choć może okazać się to korzystne ze względu na dodatkowy efekt cieplny. Na dalszych etapach to już konieczność.

Cenione produkty od zaufanych producentów

Nasiona konopi indica nabywajcie wyłącznie ze sprawdzonych upraw. W sklepie internetowym Ziarno Życia znajdziecie produkty od uznanych producentów, co stanowi gwarancję udanych zakupów. Kupując u nas, otrzymujecie okazy, które staną się dumą niejednej kolekcji. Zamówienia dostarczamy szybko i sprawnie za pośrednictwem kuriera lub specjalnej opcji dowozu. Dla mieszkańców Poznania przygotowaliśmy opcję odbioru osobistego. Nie czekajcie, zamówcie nasiona marihuany indica już dziś!

Tytuł