window.dataLayer = window.dataLayer || []; function gtag(){dataLayer.push(arguments);} gtag('js', new Date()); gtag('config', 'UA-162850864-1'); ...

Fast Buds

Fast Buds nasiona marihuany i konopi – producent

Producent Fast Buds

Producent Fast Buds pochodzi ze Stanów Zjednoczonych, dokładnie z Los Angeles. Marka ta już od 2010 roku zaopatruje świat w kalifornijskie odmiany nasion marihuany. Może się pochwalić naprawdę pokaźnym asortymentem automatycznych odmian, charakteryzujących się przede wszystkim wysoką jakością. Odmiany automatyczne, które oferuje ten producent zostały uznane przez wielu konsumentów za najlepsze na rynku.

Czytaj więcej

Marka ciągle się rozwija i z roku na rok przedstawia nam swoje perełki, które zyskują uznanie fanatyków na całym globie. Grono zadowolonych klientów stale się powiększa, także w Polsce. Klasery polskie powiększają się głównie automatycznymi odmianami, które w każdych warunkach potrafią cieszyć kolekcjonerów. Warto zaopatrzyć w nie swój klaser. Kalifornijskie warunki sprzyjają bowiem hodowcom, a Ci bez wahania dzielą się swoimi produktami.

Dlaczego Fast Buds?

Fast Buds jak sama nazwa podpowiada to producent odmian nasion marihuany szybkich i automatycznych. Ich przygoda zaczęła się około 12 lat temu, kiedy genetyka automatów dopiero zaczęła się pojawiać. Mimo iż  automaty nie były w tamtych czasach popularne ekipa Fast Buds dostrzegła w nich ogromny potencjał i to właśnie na odmianach automatycznych postanowiła skupić swoją uwagę! “Fast Buds” to pierwsze co przyszło im na myśl, gdy próbowali wybrać odpowiednią nazwę dla swojej nowej marki.

Pierwsze genetyki od Fast Buds

Początki najlepszych na świecie hodowców wyglądają podobnie. Ekipa Fast Buds swoje eksperymenty również rozpoczęła w przysłowiowym garażu. Po licznych badaniach, próbach i długiej nauce powstały pierwsze odmiany nasion marihuany AUTO od Fast Buds. Było to w 2012 roku, wtedy też pojawiły się pierwsze genetyki tej ekipy na sklepie. Pięć pierwszych genetyk autokwitnących od Fast Buds to:  Crystal Meth, G14, Mexican Airlines, Northern Express i C4matic

Rozwój marki amerykańskich nasion mrihuany Fast Buds

Początek nie był łatwy, jednak dzięki zaangażowaniu ekipy hodowców już 2014 roku ich nasiona marihuany trafiły do wielu sklepów specjalistycznych w UE. Rok później Fast Buds wypuścił nasiona Girl Scout Cookies Auto, jak się później okazało, jedną z najlepiej sprzedających się odmian automatycznych na całym świecie! To wydarzenie sprawiło, że Fast Buds został uznany za pierwszą firmę, którą sprowadziła do Europy amerykańskie geny marihuany automatycznie kwitnącej.

Już na samym początku rozwoju firmy ekipa Fast Buds zaczęła brać udział w najbardziej prestiżowych konkursach konopnych na całym świecie. Ze swoimi automatycznymi nasionami marihuany odwiedzali takie miejsca jak Francja, Włochy, Austria, Czechy czy Hiszpania słynąca z wyjątkowych targów i konkursów konopnych Spannabis.

Następną bardzo ważną dla Fast Buds premierą była genetyka nasion auto Gorilla Glue Auto w 2016 roku. Do dzisiaj te nasiona marihuany są cenione i często wybierane przez kolekcjonerów i growerów z całego świata.

Konkursy i nagradzane odmiany marihuany Fast Buds

  • Puchar Autoflower  – 2019 rok, 1 miejsce odmiana Blackberry Auto w
  • USA/Oregon,
  • Copa Secreta – 2015, Chile,
  • Spannabis – 2020, Hiszpania,
  • Copa Canábica Litoral de los Poetas – 2016, 2017, 2018 Chile,
  • THC Expo – Fast Buds okrzyknięty najlepszym bankiem nasion.

I wiele wiele innych!

Sprawdź wszystkie wyjątkowe genetyki marihuany od tego producenta, ale nie przegap tych najbardziej znanych!

Najpopularniejsze odmiany Fast Buds

Najbardziej znane odmiany tego producenta to między innymi: Blackberry Auto, Green Crack Auto, Mexican Airlines, Girl Scout Cookies Auto, Northern Lights itp.

Bądź na bieżąco!

Polub nasz funpage by być zawsze na bieżąco. Kolekcjonuj nasiona marihuany od najlepszych producentów na świecie.

Tytuł