window.dataLayer = window.dataLayer || []; function gtag(){dataLayer.push(arguments);} gtag('js', new Date()); gtag('config', 'UA-162850864-1'); ...

Nasiono gratis za każde wydane 100 pln

Darmowa wysyłka na paczkomat od 250 zł

Pytania? +48 504-550-331

Fast Buds

Fast Buds nasiona marihuany i konopi – producentProducent Fast Buds

Producent Fast Buds pochodzi ze Stanów Zjednoczonych, dokładnie z Los Angeles. Marka ta już od 2010 roku zaopatruje świat w kalifornijskie odmiany nasion marihuany. Może się pochwalić naprawdę pokaźnym asortymentem automatycznych odmian, charakteryzujących się przede wszystkim wysoką jakością. Odmiany automatyczne, które oferuje ten producent zostały uznane przez wielu konsumentów za najlepsze na rynku.

Czytaj więcej

Marka ciągle się rozwija i z roku na rok przedstawia nam swoje perełki, które zyskują uznanie fanatyków na całym globie. Grono zadowolonych klientów stale się powiększa, także w Polsce. Klasery polskie powiększają się głównie automatycznymi odmianami, które w każdych warunkach potrafią cieszyć kolekcjonerów. Warto zaopatrzyć w nie swój klaser. Kalifornijskie warunki sprzyjają bowiem hodowcom, a Ci bez wahania dzielą się swoimi produktami.

Najpopularniejsze odmiany tego producenta

Najbardziej znane odmiany tego producenta to między innymi: Blackberry Auto, Green Crak Auto, Mexican Airlines, Girl Scout Cookies Auto Northen Express itp.

Bądź na bieżąco!

Polub nasz funpage by być zawsze na bieżąco. Kolekcjonuj nasiona marihuany od najlepszych producentów na świecie.

Tytuł