window.dataLayer = window.dataLayer || []; function gtag(){dataLayer.push(arguments);} gtag('js', new Date()); gtag('config', 'UA-162850864-1');

Pytania? +48 504-550-331

Barney's Farm

Nasiona marihuany i konopi Barney’s Farm

Barney's Farm

Barney’s Farm czyli kolejny holenderski producent, który zdobył spore zaufanie swoich licznych klientów. Derry to osoba, która stworzyła Barneya dzięki doświadczeniom, jakie zyskała podczas swoich licznych podróży. W latach 80-tych w Himalajach, razem z grupą hodowców krzyżował i selekcjonował szczepy konopi pochodzące z bliskiego Wschodu, z Azji. Następnie w zasypanych śniegiem Himalajach spędził 3 lata testując odmiany marihuany, które z pomocą towarzyszy wyhodował. Natomiast w 1992 roku postanowił wrócić do stolicy Holandii z nasionami, które uzyskał. Od samego początku jego odmiany robiły furorę wśród zainteresowanych z całego świata. Derry postanowił założyć firmę – Barney’s Farm, co jeszcze bardziej zwiększyło popularność jego odmian.

Czytaj więcej

Odmiany tego producenta uzyskały wiele nagród m.in. Cannabis Cup, a także Indica/Sativa Cups ze swoimi najpopularniejszymi odmianami marihuany tj. Liberty Haze, G13 Haze, Amnesia Haze, Cookies Kush, Willie Nelson, Pineapple Chunk, Tangerine Dream i innymi. Bestsellerem w bardzo krótkim czasie od premiery stał się Critical Kush, którego również znajdziecie w naszym sklepie Ziarno Życia.

Zapraszamy do zapoznania się z całą ofertą nasion konopi od Barney’s Farm. Ten producent nie osiadł na laurach, także co jakiś czas sprawdzajcie, czy nie pojawiły się kolejne nowości.