window.dataLayer = window.dataLayer || []; function gtag(){dataLayer.push(arguments);} gtag('js', new Date()); gtag('config', 'UA-162850864-1');

Pytania? +48 504-550-331

Dutch Passion

Producent nasion marihuany i konopi – Dutch Passion

Producent nasion marihuany Dutch Passion

Legendarna firma Dutch Passion, która rozpoczęła swoją działalność od sprzedaży feminizowanych nasion konopi już w latach dziewięćdziesiątych a dokładnie w 1987 roku. Założycielem firmy jest Henk Han Dalen, wykonywał on profesję biologa. Wysokiej jakości nasiona marihuany DP genetycznie wywodzą się z Tajlandii oraz Nigerii. W tej chwili firma z Holandii swoim asortymentem nasion należy do największych i najbardziej znanych na świecie, dlatego warto przyjrzeć się dokładnie oferowanym przez nich nasionom.

Czytaj więcej

Jakość i stabilna genetyka odmian oferowanych przez tę markę to to, co przekonuje klientów, bez względu na to, że nie należą one do najtańszych na rynku. Ten producent nasion marihuany wypuszcza na rynek odmiany, które niejednokrotnie zdobywały podium w prestiżowych konkursach takich jak np. Cannabis Cup. Jest to niewątpliwie świadectwo jak bardzo cenione są to odmiany przez największych krytyków i fanatyków konopi indyjskich na całym świecie. Więc proste – musisz mieć te nasiona w swojej kolekcji i to obowiązkowo.

Najpopularniejsze odmiany tego producenta

Najbardziej znane odmiany pełnosezonowe to: Mazar, Passion #1,White Widow, Shaman, oraz odmiany automatyczne: Think Different i Auto Mazar.

Bądź na bieżąco!

Polub nasz funpage by być zawsze na bieżąco. Kolekcjonuj nasiona marihuany od najlepszych producentów na świecie.