window.dataLayer = window.dataLayer || []; function gtag(){dataLayer.push(arguments);} gtag('js', new Date()); gtag('config', 'UA-162850864-1');

Pytania? +48 504-550-331

Royal Queen Seeds

Royal Queen Seeds – Królewskie nasiona marihuany (RQS)

Royal Queen Seeds Producent

Royal Queen Seeds dosyć młoda, holenderska marka nasion konopi. Po krótkim czasie na rynku producent RQS już może pochwalić się licznymi sukcesami. Wszystko zaczęło się na imprezie Spannabis 2019, gdzie RQS został okrzyknięty najlepszym bankiem nasion. Znają się na potrzebach klientów, a dzięki doświadczeniu oraz szerokiemu asortymentowi feminizowanych nasion marihuany, potrafią je również spełnić. W ofercie RQS znajdują się nasiona konopi nadające się do hodowli w różnych warunkach, zarówno indoor jak i outdoor. Hodowca może odnaleźć odmianę, dla której posiada idealne warunki uprawy. U tego producenta dostępne są paczki 100 feminizowanych nasion marihuany w korzystnych cenach. A wszystkie pestki są najwyższej jakości. Kolejna obowiązkowa pozycja w klaserze, tak więc nie zwlekaj i kup teraz królewskie i tanie nasiona konopi RQS.

Czytaj więcej

Wyróżnione odmiany konopi od RQS

Jedne z najlepszych i najpopularniejszych odmian, które oferuje ten producent to min.: Flower Power, Amnesia Haze Auto czy Norther Light Auto. Ogólnie mówiąc odmian od tego producenta jest mnóstwo, każdy z pewnością znajdzie coś dla siebie. W ofercie oczywiście feminizowane nasiona marihuany, które nadają się do uprawy indoor jak i outdoor. Naszym zdaniem RQS posiada jedne z najfajniej zaprojektowanych opakowań na rynku nasion konopi.