Nasiona marihuany PLON XXL

plon XXL nasiona marihuany

Nasiona marihuany polon XXL

Jeśli interesuje Cię przegląd odmian feminizowanych nasion marihuany, które charakteryzują się bardzo dużym plonem, ten wpis jest dla Ciebie! Sprawdź jakie odmiany nasion z ogromnym plonem są warte Twojej uwagi i dlaczego? Nasiona konopi jakiego producenta są najbardziej wydajne? Czym charakteryzują się dane odmiany marihuany z plonem XXL i jaki to jest dokładnie plon XXL?
Na te pytanie odpowiedzi poniżej!


Feminizowane nasiona marihuany – Duża wydajność

Nie oszukujmy się! Ilość jest bardzo ważna. W przypadku roślin, to, jak bardzo są one wydajne, czyni je atrakcyjniejszymi genetycznie. Obok ilości zawsze stoi jakość, a więc tutaj będziemy mieć na myśli żywiczność plonów czy zawartość kannabinoidów, czyli np. duże THC lub duże CBD.

Efekt i nuty zapachowe to kolejne cechy, na które zwrócimy uwagę wybierając idealną odmianę marihuany dla siebie. O ile nie da się trafić we wszystkie gusta i preferencje, o tyle dobra, mocna i wydajna genetyka raczej większość zadowoli, aniżeli zawiedzie! A to właśnie na te parametry zwróciliśmy uwagę wybierając odmiany feminizowanych nasion marihuany do tego zestawienia.

Northern Light / Royal Queen Seeds

Northern Light RQS

Nasiona marihuany Northern Light od RQS

Genetyka Northern Lights to jedna z legend, która łączy w sobie geny aż 11 różnych odmian konopi indyjskich. Ta czysta indica wywodzi się z zachodniego wybrzeża Ameryki. To chyba tyle z dokładniejszych informacji na temat jej pochodzenia. Najważniejsze to to, że genetyka Northern Lights posiada mnóstwo pożądanych cech. Dowodem na to są liczne nagrody i uznania, które zdobyły różne szczepy marihuany oparte właśnie o genetykę Northern Lights. No dobra to skupmy się na cechach odmiany od holenderskiego producenta nasion RQS.

Northern Light / Royal Queen Seeds to nasiona pełnosezonowe o bardzo krótkim czasie kwitnienia, bo zaledwie 7-8 tygodni w warunkach indoor. Pod dachem rośliny wyrastają na metr do półtora metra, natomiast pod chmurką, w warunkach outdoor średnio na 2 metry wysokości. To w 100% Indica, która zdecydowanie przejawia się w efekcie jaki wywołuje. W przypadku wyglądu krzaki przypominają bardziej sativę. Northern Lights to smukło-listna i rozgałęziona koleżanka o lepkich, bogatych w żywicę pąkach. To wydajna roślinka o dużym potencjale. W indoor dobrze zaopiekowana może przynieść nawet 550g plonów z 1m2. Wracając do efektu uzyskanego suszu, jest to typowy grzmot indicy. Przy zawartości THC na poziomie ok. 18% cios będzie celny, mocny i szybko powali na kanapę, pozostawiając tam bezbronnego osobnika w towarzystwie przyjemnego haju konopnego. Jeśli chodzi o smak i aromat, to będzie to towarzystwo przypraw i słodkich owoców. Dosyć przyjemne połączenie.

Shiskaberry Barneys Farm

Nasiona marihuany plon XXL – Shiskaberry Barneys Farm

Shiskaberry / Barney’s Farm

Feminizowane nasiona Shiskaberry od Barney’s Farm to jedna z tych genetyk, z której twórcy mogą być naprawdę dumni! Ta odmiana to niebanalne połączeniu legendarnych genów – Blueberry i Afghani. Jakoś tak wyszło, że to kolejna Indica 100%. Chyba powinniśmy wybrać coś dla równowagi 😉… Jednak nie mogliśmy zrezygnować ani z tej propozycji, ani z poprzedniej.  Zresztą nie ma dwóch takich samym odmian, obie genetyki sporo się od siebie różnią, już pokazujemy!

Nasiona marihuany Shiskaberry kwitną około 8-9 tygodni, przy czym w warunkach indoor mogą zapewnić nawet 600 g zbiorów z 1m2 uprawy. UWAGA! Na zewnątrz przy odpowiednich warunkach taki jeden krzak może urodzić nawet 2 kg. No to jest chyba plon XXL. Co to znaczy idealne warunki? Dla Shiskaberry będzie to ciepło i średnia wilgotność. Chcesz poczytać więcej na temat dobrych warunków dla tej odmiany? Zajrzyj tutaj:

Shiskaberry to jedna z tych odmian, która może zabarwić się na fioletowo, jeśli tylko dozna chłodu tuż przed zbiorami. Taki fiolet świetnie zgra się z cierpkim aromatem borówek i ziemistą ostrością dymu.

To co jeszcze musisz wiedzieć o tej indice Barney’s Farm to to, że należy do odmian medycznej marihuany. Charakteryzuje się bardzo wysokim poziomem THC około 20%. Jej działanie pomaga pozbyć się nieprzyjemnych dolegliwości związanych z bezsennością, ADHD, PTSD, bólami migrenowymi, nudnościami, czy przewlekłymi stanami zapalnymi. Oprócz tego Shiskaberry mocno relaksuje ciało, dodaje energii i zwiększa koncentrację.

 

Amnesia auto seed stockers

Nasiona marihuany Amnesia Auto Seed Stockers

To kolejna odmiana marihuany z tzw. plonem XXL. Jednak ta propozycja kierowana jest dla wszystkich wymagających i szukających okazji! Seed Stockers ma w swojej ofercie nasiona godne uwagi w bardzo przystępnych cenach. Jeśli interesuje Cię co jeszcze ma do zaoferowania Amnesia Auto, czytaj dalej!

Amnesia Auto to jedne z najczęściej wybieranych automatycznych nasion marihuany.  To mocna sativa przejawiająca się przede wszystkim w działaniu. To automat, który kwitnie około 11 tygodni. Sam producent zaznacza, że ich Amnesia nie jest kapryśną odmianą, więc spokojnie nada się dla początkujących. Jeśli więc mieszkasz np. w słonecznej Hiszpanii i możesz poeksperymentować ze Swoim pierwszym krzakiem, wybierz Amnesie Auto Seed Stockers. Krzaki przy odrobinie trudu, zaangażowania i minimum niezbędnej wiedzy mogą zapewnić w warunkach indoor nawet kilkaset gram zbiorów. Ale to jeszcze nie wszystko. Może się okazać, że THC w kwiatach dobije do monstrualnych wartości 26%. Ostry i kwaśny dym drapiący w gardło, a po chwili uderzenie mocy, radości i pełna aktywność. Taka jest Amnesia!

To tylko trzy propozycje z plonem XXL. Pewnie sami stwierdzicie, że to zdecydowanie za mało! Nic straconego, zapraszamy do naszej krainy feminizowanych pestek klik. Zapraszamy również do śledzenia nas na Facebooku (klik) i Instagramie (klik) – tam na bieżąco informujemy o nowościach, promocjach, rabatach itp.

Koniecznie zobacz także:

odmiany feminizowane nasion marihuany PLON XXL:

Zostaw komentarz

Zostaw komentarz