window.dataLayer = window.dataLayer || []; function gtag(){dataLayer.push(arguments);} gtag('js', new Date()); gtag('config', 'UA-162850864-1');

Pytania? +48 504-550-331

Seed Stockers

Seed Stockers

Seed Stockers

Seed Stockers oficjalne logo

Nasiona marihuany hiszpańskiego producenta Seeds Stockers z siedzibą w Barcelonie. Nasiona konopi indyjskich oferowane przez producenta Seed Stockers zyskują uznanie klientów już nie tylko w Hiszpanii, ale również na całym świecie. Wpływają na to wysoka jakość oraz konkurencyjna cena. Za cel Seed Stockers obrało sobie liderowanie na rynku nasion przekraczając przy tym granice.

Założona w 2017 roku firma Seedstockers jest jednaną z najszybciej rozwijających się firm oferujących nasiona konopi indyjskich w Europie. Firma ta jest członkiem Dutch Passion Grup z siedzibą w Amsterdamie.

Co sprawia że nasiona Seedstockers są takie dobre?

Nastawienie na wysoką jakość hodowców nasion konopi indyjskich. Piszą o sobie jako o firmie nie wybierającą dróg na skróty,  nie tnącą kosztów przy produkcji utrzymującą przy tym niskie ceny i wysoką dostępność produktów.

Jakie nasiona znajdziemy w ofercie?

Pełen wachlarz jest tu dostępny. Zarówno pełnoseznowe jak i automatyczne nasiona marihuany oferuje producent Seedstockers. Znajdziecie hitowe odmiany jak Amensia Auto, Galeto 41, Pineapple, Super Skunk, White Widow i wiele innych. Oryginalne opakowania zaczynają się od 1 pestki a kończą na 25 sztukach nasion.