window.dataLayer = window.dataLayer || []; function gtag(){dataLayer.push(arguments);} gtag('js', new Date()); gtag('config', 'UA-162850864-1'); ...

Seed Stockers

Seed Stockers producent nasion z Barcelony

Nasiona marihuany hiszpańskiego producenta Seeds Stockers z siedzibą w Barcelonie. Nasiona konopi indyjskich oferowane przez producenta Seed Stockers zyskują uznanie klientów już nie tylko w Hiszpanii, ale również na całym świecie. Wpływają na to: wysoka jakość oraz konkurencyjna cena. Za cel Seed Stockers obrało sobie liderowanie na rynku nasion.

Czytaj więcej

Założona w 2017 roku firma Seedstockers jest jedną z najszybciej rozwijających się firm oferujących nasiona konopi indyjskich w Europie. Firma ta jest członkiem Dutch Passion Grup z siedzibą w Amsterdamie.

Nasiona Seedstockers czy warto?

Nastawienie na wysoką jakość hodowców nasion konopi indyjskich. Piszą o sobie jako o firmie nie wybierającej dróg na skróty,  nie tnącej kosztów przy produkcji utrzymującej przy tym niskie ceny i wysoką dostępność produktów.

Seed Stockers

Seed Stockers oficjalne logo

Odmiany nasion Seed Stockers

Pełen wachlarz nasion jest tu dostępny. Producent Seedstockers oferuja zarówno pełnosezonowe jak i automatyczne nasiona marihuany. Znajdziecie hitowe odmiany jak Amensia Auto, Galeto 41, Pineapple, Super Skunk, White Widow i wiele innych.

Oryginalne opakowania zaczynają się od 1 pestki a kończą na 250 sztukach nasion.

Duże paczki nasion od Seed Stockers po 25, 100 czy nawet 250 sztuk dostępne są w naszym sklepie Ziarno Życia w super korzystnych cenach!

Jeśli nie znalazłeś konkretnej odmiany od tego producenta możesz do nas śmiało napisać! Możemy zamówić nasiona specjalnie dla Ciebie.

Producent nasion marihuany logo z wiewiórką! 

Nie mamy pojęcia skąd wziął się pomysł na logo Seed Stockers. Dlaczego producent nasion konopi indyjskich wybrał wiewiórkę :D? Wiemy jednak, że to obecnie jedne z najczęściej wybieranych odmian w kategorii tanie nasiona marihuany! Wiemy też, że jesteście zadowoleni z jakości i różnorodności dostępnym odmian nasion od Seed Stockers.

BCN Critical XXL Auto – Seed Stockers

To zdecydowanie Top seller. Odmiana BCN od Seed Stockers jest mega tania, a genetyka naprawdę zadowalająca! Ta odmiana marihuanay to hybryda z plonem XXL, która potrafi zapewnić chillout i radość. 5 sztuk nasion już za 36 zł! To oferta, z której warto skorzystać :)

Seed Stockers pełnosezonówka

Seed Stockers nasiona marihuany outdoor

Seed Stockers tanie nasiona marihuany

Seed Stockers nasiona marihuany duże paczki

Seed Stockers nasiona Sativa

Nasiona Seed Stockers opinie

Tytuł