Liść marihuanyliść marihuany

Liść marihuany jest charakterystyczny i zapadający w pamięć, bo przecież kto z nas w swoim życiu nie widział “motywu liścia konopi” na różnego rodzaju koszulkach, kubkach, fifkach, bongach, plakatach, felgach itp. itd. Śledźcie nasz funpage na Facebooku – klik – by na bieżąco śledzić nasze gadżety przyozdobione o motyw liścia najsłynniejszej rośliny na świecie.

Wracając do tematu. Liść marihuany może mieć od trzech do dziesięciu naprzeciwległych, dłoniastosiecznych i krótkoogonkowych odcinków, które mogą osiągać, w zależności od odmiany, nawet powyżej 10 centymetrów długości i 3 centymetrów szerokości. Na liściach zauważalne jest szorstkie owłosienie, gęste głownie na spodzie i nerwach. Włoski są proste, pojedyncze rozszerzające się u nasady, gdzie również występują przylistki osiągające do jednego centymetra długości. Konopie żeńskie tzw. feminizowane posiadają znacznie gęstsze ulistnienie, w porównaniu do męskiego odpowiednika konopi. ‘

Czy liść marihuany się pali?  Obalamy mit o paleniu liści konopi

Istnieje stereotyp, błędny zresztą, że to właśnie liście konopi są tymi które służą do palenia i to przez nie jest ta cała ogólnopowszechna “afera”. Nic bardziej mylnego, gdyż to właśnie kwiatostany żeńskiej marihuany “spożywają” użytkownicy. Ale żarty na bok. Poniżej ciągle rozbudowywana galeria liści konopi indyjskich. Miłego oglądania :)

Liść marihuany galeria:

Zapraszamy do naszego sklepu (link znajdziecie poniżej), do zakupu oryginalnych nasion marihuany, kosmetyków, olejków i suszu CBD. Specjalnie dla Was wyselekcjonowaliśmy tylko najlepsze produkty od najlepszych światowych i polskich producentów. Rynek konopny stale się rozszerza, a wszechstronności marihuany jest ciągle wykorzystywana na najróżniejsze sposoby, dlatego też nasz asortyment stale się powiększa. Już niedługo znajdziecie u nas oryginalne gadżety takie jak bletki, bonga, fifki, koszulki i wiele wiele innych.

LIŚĆ MARIHUANY | KONOPI | LIŚCIE