window.dataLayer = window.dataLayer || []; function gtag(){dataLayer.push(arguments);} gtag('js', new Date()); gtag('config', 'UA-162850864-1'); ...

Paczki 100 sztuk nasion

Paczki 100 sztuk nasion marihuany i konopi

Jeżeli interesują Cię hurtowe ilości nasion marihuany to dobrze trafiłeś. Zapraszamy do zapoznania się z pełną ofertą. Wielu producentów oferuje paczki po 100 szt. nasion, sprawdź czy interesująca Cię odmiana posiada taką opcję. Jeżeli potrzebujesz indywidualnego podejścia i dostosowanej do zamówienia oferty i ceny zadzwoń lub napisz do nas na kontakt@ziarnozycia.pl

Czytaj więcej

Duże paczki – nasiona marihuany pakowane po 100, 200 sztuk

Nasiona marihuany paczki 100 sztuk są bardzo popularne wśród hodowców, którzy chcą szybko i skutecznie rozpocząć hodowlę. Dostępne są w różnych odmianach i typach, w tym feminizowanych, automatycznie kwitnących i regularnych nasion. Wybierając paczkę 100 sztuk, możesz zacząć hodowlę z większą liczbą roślin, co zwiększa szansę na uzyskanie dużego, dobrej jakości plonu.

Atrakcyjne gratisy 

Decydując się na kupno nasion w naszym sklepie masz gwaranacje otrzymania fajnych gratisów:

  • za każde wydane 100 zł – 1 nasiono gratis
  • firmowe gadżety: tacki na susz, popielniczki, bletki, koszulki, kalendarze, smyczki, zapalniczki, pojemniki na susz i wiele innych
  • do każdego zamówienia wlepy, kody rabatowe na zakupy oraz do konopnej kliniki

Z pewnością jeżeli zamawiasz nasiona marihuany w paczkach 100 sztuk lub więcej czeka Cię miła niespodzianka po otwarciu paczki.

Dogodne formy wysyłki 

Dyskretnie wyślemy paczkę pod wskazany adres bądź paczkomat. Nasza przesyłka nie zdradza swojej zawartości. Nie ma więc obawy że ktokolwiek dowie się co jest w środku.

Jakie jeszcze korzyści przemawiają za hurtowym wyborem nasion konopi w paczkach 100 sztuk?

Korzyści z wyboru paczek 100 sztuk obejmują również lepszą cenę w przeliczeniu na jedno nasiono. Wszystkie paczki 100 sztuk lub więcej automatycznie przekładają się na niższą cenę jednostkową.

Rodzaje nasion marihuany paczki 100 sztuk

  1. Feminizowane nasiona marihuany paczki 100 sztuk

W naszej ofercie znajdziesz tylko feminizowane nasiona marihuany paczki 100 sztuk. Odmiany te gwarantują wystąpienie tylko żeńskich roślin i zapewniają wyższą jakość plonu. Hodowcy preferują ten typ nasion ze względu na ich niezawodność i łatwość uprawy.

2. Nasiona marihuany paczki 100 sztuk automatycznie kwitnące

Nasiona marihuany paczki 100 sztuk automatycznie kwitnące to rodzaj nasion, które kwitną w określonym czasie, niezależnie od długości dnia. Są łatwe w uprawie i zapewniają dobry plon. Idealne dla początkujących hodowców.

3. Nasiona marihuany paczki 100 sztuk półautomatyczne

To kompromis pomiędzy sezonowymi nasionami a automatami. Kwitną dłużej od odmian auto ale krócej do sezonów i dają porównywalny do nich plon – czytaj XXL.

Nie możesz znaleźć konkretnej odmiany? Nic straconego! Zadzwoń do nas, poszukamy razem :)

Śledź nas na Facebooku (klik) i Instagramie (klik) by być na bieżąco.

UWAGA! W Polsce prawo zabrania uprawy konopi innych niż włókniste. Ten wpis nie ma na celu namawiania do łamania prawa. Wszystkie treści związane z uprawą oraz obróbką marihuany służą wyłącznie celom edukacyjnym i ciekawostkowym. Obecnie coraz więcej państw na świecie pozwala swoim obywatelom uprawiać krzak marihuany na własny użytek, jednak Polska jeszcze do tych państw nie należy.

Tytuł