...

Green House Seed

Green House Seed – producent holenderskich nasion marihuany i konopi

Green House Seed to producent nasion marihuany z Holandii. Jest jednym z najbardziej znanych na świecie seedbanków! Założycielem marki jest Arjan Roskam, który od zawsze angażował się w tworzenie odmian marihuany o najlepszej genetyce na świecie.

Czytaj więcej

Razem ze Swoim wspólnikiem Shantibabą stworzyli mnóstwo niesamowitych odmian konopi. Niestety drogi obu Panów się rozeszły, ponieważ Jeden z nich – Arjan chciał się skupić głównie na odmianach feminizowanych, natomiast drugi – Shantibaba, zdecydował się na własną rękę rozpocząć sprzedaż nasion regularnych.

Arjan od zawsze działa na rzecz unormowania sytuacji związanej z marihuaną rekreacyjną oraz leczniczą. Odkąd stworzył on GHS ma już na swoim koncie otwarcie 4-ech coffe shopów w Amsterdamie, klub społeczności konopnej w Barcelonie, a także wiele innych firm w tematyce  konopnej jak np. firmę zajmującą się nagrywaniem filmów o konopiach indyjskich.

Jeśli planujesz wizytę w Amsterdamie polecamy Ci odwiedzić Green House Seed!

Nagrody Green House Seed

GHS jest zdobywcą wielu międzynarodowych nagród m.in w takich festiwalach jak Cannabis Cups czy Highlife Cups.

Legendarne odmiany tej marki, z którymi zadebiutowała to White Rhino, El Nino, White Widow oraz Great White Shark.

Do najlepszych odmian marihuany tego producenta można zaliczyć: Super Lemon Haze, Big Bang Autoflowering oraz Exodus Cheese.

Green House Seed najlepsze nasiona marihuany

W swojej ofercie GHS ma wiele docenionych odmian konopi, każda z nich jest niepowtarzalna. Ekipa Green House Seeds zna się na rzeczy i można nazwać ich mistrzami zarówno w tworzeniu genetyk indoor jak i Outdoor.

Polecane nasiona Outdoor Green House Seed

Jedną z najbardziej polecanych odmian od GHS na Outdoor jest Himalaya Gold.  Ta odmiana marihuany jest odporna na mroźne noce, a także różnego rodzaju szkodniki i choroby.  Sama genetyka pochodzi z Himalajów, dzięki czemu jest bardzo elastyczna. Odmiana Himalaya Gold jest szczególnie uwielbiana przez hodowców z górskich regionów Włoch i Hiszpanii.

Kolejnym wspaniałym wyborem na Outdoor od tego producenta jest odmiana Arjan’s Haze #1, o bardzo dobrej wydajności i pożądanym sativowym efekcie. To właśnie w uprawie zewnętrznej ta genetyka osiąga szczyt swoich możliwości m.in. produkcyjnej. Dzięki dosyć krótkiemu okresowi kwitnienia (ok.11 tyg.) można ją uprawiać w większości miejsc w południowej Europie. Co ważne ta i inne odmiany dojrzewające w słońcu, zawierają szerszy profil kannabinoidowy w kwiatach, co przekłada się na intensywniejszy efekt działania.

Nasiona marihuany najlepsze na Indoor – Green House Seed

W ofercie tego holenderskiego producenta znajdziemy również odmiany najlepsze do uprawy wewnętrznej. Pod dachem sprawdzą się m.in.:

Te trzy wyjątkowe, białe odmiany były tworzone na bazie podobnych genów. Charakteryzują się niższa wysokością oraz większą tendencją do rozrastania na boki, co sprawia, że tworzą krzaczastą strukturę. Produkcja pąków z ogromna ilością żywicy to kolejna łącząca te szczepy cecha. Producent GHS podpowiada, że odmiana White Rhino to świetna opcja dla tych, którzy chcą popróbować swoich sił z techniką SOG.

Nasiona marihuany Indica – Green House Seed Company

Szczególnie polecane indici od GHS, które przypadły do gustu największych fanom indic z całego świata to znowu – Great White Shark oraz odmiana marihuany The Doctor.  Twarde, odporne na pleśnie pąki, oraz spore plony to zdecydowana wizytówka tych odmian.

Nasiona Sativa GHS

Jeśli szukasz nasion marihuany sativa o podnoszącym na duchu i radosnym efekcie to z pewnościa powienieneś poznać odmiany Strawberry Haze czy np. Hawaiian Snow.  Te odmiany nadają sie zarówno na indoor jak i outdoor, jednak pod dachem jest zdecydowanie łatwiej dać im to czego potrzebują przez nieco dłuższy czas kwitnienia.  Można oczywiście skrócić ich czas kwitnienia i w efekcie otrzymać dużo niższą roślinę, jednak trzeba od początku dostarczyć im około 12 h światła na dobę.

Uniwersalne nasiona Indoor/Outdoor – GHS

Większość tworzonych obecnie genetyk nadaje się do uprawy zarówno na indoor jak i outdoor. Oczywiście nie oznacza to, że otrzymamy takie same efekty w przypadku rośliny rosnącej pod dachem i tej rosnącej w blasku słońca. Jednak efekt i tak będzie zadowalający. Do odmian tego typu z kolekcji Green House Seed należy np. Super Silver Haze. Ta genetyka nie zawiedzie, jednak na zewnątrz będzie mogła urosnąć większa, z grubszymi gałęziami, które będą w stanie utrzymać cięższe pąki.