window.dataLayer = window.dataLayer || []; function gtag(){dataLayer.push(arguments);} gtag('js', new Date()); gtag('config', 'UA-162850864-1'); ...

SZYBKIE AUTOMATY

Szybkie Automaty czyli nasiona marihuany szybkie

W tej kategorii znajdziecie wybrane przez Ziarno Życia najszybsze, polecane odmiany marihuany. Nasiona feminizowane, które w bardzo krótkim czasie dadzą gotowy plon w krajach, gdzie uprawa konopi indyjskich jest dozwolona.

Czytaj więcej

Nasiona marihuany 60 dni

Dlaczego i kiedy najlepiej wybrać nasiona automatyczne 60 dni? Około 2 miesiące to naprawdę krótki czas kwitnienia. Odmiany, które kwitną szybko i automatycznie wybierane są dosyć często m.in przez tych bardziej niecierpliwych, ale również przez osoby, które spóźniły się na tzw. sezon.
Jak wiadomo nasiona feminizowane inaczej nazywane pełnosezonowymi,  w fazie wegetatywnej potrzebują minimum 12 godzin światła i 8 godzin pełnego nasłonecznienia w ciągu doby. W przypadku automatów nie musimy się o to martwić, kwitnienie następuje po określonym czasie od wysiania, bez względu na fotoperiod.

Automaty 60 dni

Nigdy nie ma nic za darmo. Ta zasada tyczy się również konopi indyjskich, której kwitną szybko i automatycznie. W zamian za dodatkowy czas jaki zyskujemy, zazwyczaj tracimy trochę na mocy rośliny i na jej wydajności. Owszem istnieją automaty, które potrafią być prawdziwymi potworami i produkują tłuste pąki, jednak nigdy automatyczne nasionko szybko kwitnące nie dorówna nasionom feminizowanym długo dojrzewającym w słońcu. Jednak zawsze trzeba mierzyć siły na zamiary! Dlatego dobór odpowiednich nasion do własnych możliwości i panujących warunków jest kluczowy.

Szybko kwitnące nasiona automatyczne mogą nadrobić wydajność kilkoma zbiorami w ciągu roku. Dlatego jeśli mieszkasz w kraju, w którym uprawa jest legalna i masz ograniczoną przestrzeń uprawy rozważ zakup nasion auto szybko kwitnących, by zebrać nawet 3 zbiory w roku.

Jakie nasiona marihuany szybko rosną?

Jeśli zależy nam na szybkich rozwoju rośliny należy przede wszystkim wybrać odpowiednie nasiona. Na rynku obecnie można znaleźć setki genetyk, które różnią się czasem kwitnienia, rodzajem i ilością zbiorów, czy np. wysokością docelową rośliny. Jeśli nasiona zostaną dobrze dobrane do warunków uprawy, czyli będą miały wszystko to co jest im potrzebne do prawidłowego rozwoju, będą rosnąć “planowo”.  Pozostaje jeszcze dobrać geny szybko kwitnące i ot cały przepis na szybkie plony marihuany.

Jeśli wciąż nie rozumiesz czym różnią się nasiona automatyczne od feminizowanych oraz nie wiesz, które nasiona marihuany wybrać, przeczytaj nasz wpis na ten temat!

Najszybsze automaty

Dla wielu kolekcjonerów i growerów oprócz szybkości liczy się biegunowość konopi. Jedni preferują uspokajające i relaksujące indici, inną wolą rozweselające sativy. A może ty zdecydujesz się na zrównoważoną w działaniu hybrydę? Sprawdź najszybsze nasiona marihuany z różnych światów!

NAJSZYBSZA INDICA AUTO

NAJSZYBSZA SATIVA AUTO

NAJSZYBSZA HYBRYDA AUTO

Tytuł