Nasiona marihuany Automatyczne Szybkie

nasiona marihuany automatyczne szybkie

Nasiona marihuany automatyczne szybkie

Nasiona Automatyczne to takie, z których powstaje roślina, której wzrost oraz kwitnienie nie będzie zależało od proporcji dnia i nocy, czyli od tzw. fotoperiodu. W przeciwieństwie do nasion pełnosezonowych, nasiona automatyczne konopi niezależnie od ilości światła, a tym samym dużo szybciej dadzą dojrzałą roślinkę wyposażoną w kwiaty.

Ilość odmian automatycznych nasion konopi jest bardzo duża. Ilu kolekcjonerów tyle właściwości, na których owi kolekcjonerzy się skupiają. Jedni szukają dużego plonu inni zainteresowani są wysoką ilością THC. Jest też grupa zapaleńców, którzy stawiają na bardzo krótki czas kwitnienia. Poniżej prezentujemy Wam TOP 3 najszybciej kwitnących odmian auto, których nasiona kolekcjonerskie znajdziecie w naszym sklepie.

TOP 1 Nasiona marihuany automatyczne SzybkieGorilla Glue Auto Barneys Farm
Gorilla Glue Auto od Barney’s Farm

Gorilla Glue Auto Barneys Farm

Gorilla Glue Auto to automat o sporej mocy i zadawalającej wydajności plonów. Sama nazwa nawiązuje do dużych i żywicznych topów, które produkuje. Niekontrolowane roślinki osiągają 130 centymetrów wysokości, krótko po wejściu w kwitnienie, które rozpoczyna się zaledwie między 4 a 5 tygodniem ich życia. W następnych tygodniach szczyty nabierają wielkości, lepkości i wybornego aromatu. Wyczuwalne są nuty kawowe i śmietankowe. Pod względem mocy odmiana ta również jest niesamowita. Producent deklaruje, że poziom THC wynosi aż 25%. Biorąc pod uwagę, że jest to odmiana idealna dla początkujących kolekcjonerów w naszym rankingu klasuje się na podium. Więcej o tej odmianie przeczytacie tutaj (klik).

TOP 2 Nasiona marihuany automatyczne Szybkie
Big Bang Auto od Green House Seed

Big Bang Auto Green House Seed

Propozycja od GHS jest jedną z najbardziej rozpoznawalnych odmian leczniczych z pośród automatycznych “indyjek”. Roślina ta potrafi obdarować pokaźnym plonem zachowując kompaktowe rozmiary. Kolejnym plusem tych nasion konopi indyjskiej jest kiełkowalność – producent zapewnia o 100% szans na feminizowany krzak, który ma tendencje do rozgałęziania i osiągania nawet do 120 centymetrów wysokości. Big Bang Auto lubi LST podczas wegetacji, a dzięki takiemu zabiegowi można utrzymać wszystkie szczyty na jednej wysokości. W pomieszczeniach kwitnienie rozpoczyna się około piątego tygodnia, by po następnych 6-7 tygodniach można było dokonać ścinki. Doświadczeni growerzy są w stanie wyciągnąć nawet 900 gram z m2. Więcej o tej niesamowitej odmianie przeczytać możesz tutaj (klik).

TOP 3 Nasiona marihuany automatyczne Szybkie

Easy Bud

Easy Bud RQS


Easy Bud od Royal Queen Seeds

Podium zamyka odmiana konopi indyjskich Easy Bud, która jest dziecinnie prosta w uprawie (idealna dla początkujących) a kwitnie zaledwie 5-7 tygodni! Te rośliny można uprawiać praktycznie wszędzie (oczywiście tam gdzie jest to legalne), a po około 6 tygodniach fazy kwitnienia można liczyć na zbiory z uprawy w pomieszczeniu na poziomie około 500g/m2. Małe rozmiary tej rośliny pozwalają na uprawę na małej przestrzeni. Więcej o tej odmianie przeczytacie klikając (tutaj).

Są inne równie dobre nasiona marihuany automatyczne szybkie?

Oczywiście że tak. Powyższe TOP 3 szybkich automatów to nasz skromny wybór. W konopiach najpiękniejsze jest nieskończona różnorodność – każdy znajdzie coś dla siebie. Ilość odmian i ich indywidualne charaktery sprawiają, że można mieć przy wyborze nasion nie lada zagwozdkę.

Wybierając nasiona zawsze warto zwrócić uwagę na oryginalność ziarenek – pomoże to uniknąć rozczarowania. W naszym sklepie macie gwarancje najwyższej jakości, wszystkie nasiona sprzedawane są w oryginalnych opakowaniach, a sama paczka nie skrywa swojej zawartości. Kupuj na www.ziarnozycia.pl i ciesz się swoją kolekcją nasion marihuany już dziś! Zapraszamy również do polubienia nas na Facebooku (klik) by być na bieżąco z promocjami, rabatami, konkursami i aktualnościami związanymi z konopiami.

Wszystkie informacje na temat wzrostu roślin, uprawy, hodowli, oraz wszelkich technik treningowych konopi indyjskich zostały napisane w oparciu o informacje od producentów nasion. Sklep Ziarno Życia w żaden sposób nie namawia do łamania prawa. Nasiona marihuany na terenie Polski oraz innych Państw, w których uprawa i kiełkowanie jest nielegalne sprzedawane są tylko i wyłączenie w celach kolekcjonerskich.
Kupując nasiona marihuany kolekcjonerskie oświadczasz, że masz ukończone 18 lat, akceptujesz regulamin sklepu ZiarnoŻycia, oraz nie będzie wykorzystywał nasion konopi indyjskich niezgodnie z prawem obowiązującym w Twoim kraju.
NASIONA MARIHUANY AUTOMATYCZNE SZYBKIE | AUTO | SZYBKI PLON

Zostaw komentarz

Zostaw komentarz