Nasiona marihuany OPINIE

Chcielibyśmy zachęcić Cię do wyrażenia opinii o produktach zakupionych w naszym sklepie! Jeśli skorzystałeś z oferty naszego sklepu internetowego z nasionami marihuany zapraszamy Cię do podzielenia się wrażeniami z zakupów :) Jeśli mieszkasz w kraju, w którym uprawa konopi indyjskich jest dozwolona i masz możliwość wysiania nasion marihuany zakupionych w naszym sklepie, podziel się wrażeniami, zdjęciami lub przemyśleniami!
Możesz też zadać nam pytania, postaramy się pomóc! Wystarczy że pod zakupionym produktem zostawisz swoją opinie dotyczącą zarówno produktu jak i samego procesu zakupów!

Opinie kolekcjonerów

nasiona marihuany opinie

Nasiona marihuany opinie – zostaw swoją opinie i otrzymaj rabat oraz gratisy!

Jeśli kupujesz nasiona marihuany w celach kolekcjonerskich, również pozostaw nam Swoją opinię. Jesteśmy ciekawi jak oceniasz dostawę, kontakt z nami, oraz przygotowanie paczki! Każda opinia będzie dla nas cenna :) To dzięki nim możemy się zmieniać na lepsze!

Do każdej wystawionej opinii do zamówienia na nasiona marihuany dajemy 5% rabatu na kolejne zakupy!

To takie małe podziękowanie z naszej strony :) Dokonując następnych zakupów w polu “uwagi do zamówienia” w koszyku napisz nam do jakiego produktu zrobiłeś opinie i podaj numer zamówienia. Naliczymy rabat i dorzucimy specjlane gratisy.

Odwiedź nas również na FB oraz Instagramie, tam będziesz na bieżąco z nowościami, promocjami i wiedzą!

Wasze zdanie ma znaczenie!

Jesteśmy firmą, która bardzo sobie ceni opinie i zdanie swoich klientów, dlatego bardzo dziękujemy Wam za poświęcony na to Wasz cenny czas. Dziękujemy za pochwały ale jeszcze bardziej za słowa krytyki, szczególnie tej konstruktywnej. Jesteśmy tylko ludźmi, a nie myli się ten co nie robi w życiu nic. Za wszelkie błędy przepraszamy i zapewniamy, że jesteśmy ludźmi, z którymi zawsze można się dogadać.

NASIONA MARIHUANY OPINIE | SKLEP KONOPNY OPINIE | ZIARNO ŻYCIA