TOP 3 automaty Seed Stockers

Seed Stockers – nasiona marihuany z Barcelonybcn-critical-xxl-feminizowane-seed stockers opakowanie

Seed Stockers to hiszpańska firma dostarczająca najlepszej jakości nasiona marihuany, w najkorzystniejszych cenach.  Mimo, że powstała zaledwie 5 lat temu, to już zyskała ogromne uznanie klientów w całej Europie, również w Polsce. W polskim sklepie z nasionami marihuany Ziarno Życia można znaleźć większość oferowanych przez Seed Stockers pestek. Obecnie w Polsce nasiona feminizowane marihuany są sprzedawane jedynie w celach kolekcjonerskich. Wyjątkowość  i różnorodność odmian marihuany, a tym samym ich nasion, jest nieskończona. Jest to jeden z powodów, dla których są one bardzo chętnie kupowane. Dzięki temu, że nasiona marihuany nie zawierają psychoaktywnego związku, który posiada już dojrzała roślina konopi indyjskich, są one legalne.  Sprzedaż, posiadanie jak i zakup nasion marihuany zgodnie z ustawą o przeciwdziałaniu narkomanii (Dz.U. 2005 nr 179 poz. 1485) nie jest nielegalna.

Dzięki takim firmom jak Seed Stockers z Hiszpanii, w Polsce mogą się znaleźć wyjątkowe geny zamknięte w małym ziarenku. W ofercie znajdziecie zarówno nasiona pełnosezonowe jak i automatyczne. Szeroki wachlarz odmian pozwoli wybrać najlepsze geny dla siebie.

 TOP 3 odmiany automatyczne od Seed Stockers

Przedstawimy Wam TOP 3 odmiany automatyczne od producenta Seed Stockers. Są to odmiany wybrane przez seedbank Ziarno Życia. Pod uwagę brane były m.in. takie parametry jak: wydajność, moc, efekt, popularność wśród klientów. Jeśli chcesz wiedzieć z jakich odmian od hiszpańskiego producenta najbardziej zadowoleni są kolekcjonerzy i pasjonaci nasion, czytaj dalej.

BCN Critical XXL Auto – Happy chill

Seed Stockers opisuje jedną ze swoich genetyk BCN Critical XXL Auto jako roślinę hydrydę, czyli połączenie tego co najlepsze z genów Sativa i Indica. Można powiedzieć, że te feminizowane nasiona mają w sobie to co najważniejsze: plon XXL, dużą moc i euforyczną fazę. Kolejnym dużym plusem dla wszystkich szczęśliwców mających możliwość hodowli marihuany w Swoim kraju, jest fakt iż to odmiana dla totalnych laików. Początkujący growerzy bez stresu mogą ją wybrać na swoją pierwszą roślinkę. To co najlepsze ten automat zawdzięcza genom rodzimym tj. odmianom Kritikal Bilbo oraz Critical Mas. Według ekipy z Barcelony cały cykl rośliny zajmuje średnio 11 tygodni w warunkach indoor. Najlepsze efekty można uzyskać przy przestrzeganiu 20-24-ro godzinnego naświetlania krzaków. Po około 75 dniach powinny nas przywitać masywne pąki, bogate w żywicę i wydzielające odświeżające, cytrusowo-konopne aromaty. Uwaga na poziom tetrahydrokannabinolu, który może wynieść w granicach 14 do nawet 22%. Na koniec najciekawsze, czyli do jakiego efektu bliżej tej indyce? Okazuje się, że BCN Critical XXL Auto łączy w sobie relaks z euforią, co najprościej nazwać efektem „happy chill”.

Blackberry Gum Auto – piękna i mocna

 To nasiona marihuany zdecydowanie dla tych, dla których ważny jest wygląd rośliny. Według Seed Stockers to najładniejszy z automatów. Roślina o tej genetyce bogata jest w duże pąki, które mogą przybierać odcienie niebieckiego. Jak na prawdziwą Blackberry aromat i zapach jest bardzo słodki, owocowy. Jest to również zasługa genów Bubble Gum, które miały swoje miejsce w krzyżówce. Ten automat potrzebuje około 9 tygodni kwitnienia. Jak większość dostępnych na rynku odmian feniminizowanych nasion konopi, również Blackberry Gum Auto radzi sobie w warunkach Indoor oraz Outdoor. W tym drugim przypadku oczywiście musimy zwracać uwagę na warunki pogodowe w danych regionie. Piękne zapachy najlepiej rodzą się w słońcu, z kolej często niebiesko-fioletowe odcienie roślina nabiera na lekkim chłodzie. Jeśli chodzi o stopień trudności hodowli tej odmiany marihuany, sam producent ocenia go na średniozaawansowany. Z pewnością roślina potrzebuje już nieco wprawionej ręki, by móc pokazać swój cały potencjał. Ta genetyka to kolejny mocny zawodnik, który potrafi mieć w swoich pąkach nawet 26% THC, a może i więcej. Działanie tej marihuany to jedne z najbardziej lubianych jeżeli chodzi o indicę. Blackberry Gum Auto to relaksująca i odprężająca faza z akcentem euforycznym. Tego typu działanie polecane jest na spokojny wieczór w małym gronie znajomych. Dodatkowym plusem jest działanie uspokojenia i działanie przeciwlękowe. Przyjemne doznania przyjdą prawie tak samo szybko jak odczucie słodkich, kojących aromatów dymu.

Amnesia Auto  – mocna, aktywna sativa

Kto nie zna Amnesi? No właśnie… Swoją Amnesię Auto stworzył również Seed Stockers, łącząc jakość, legendarne geny i niską cenę. Obecnie jest to jeden z najlepiej sprzedających się nasiona automatycznych z ich kolekcji. To zdecydowanie opcja dla początkujących growerów, lubujących się w sativowym haju. To geny Amnesia Haze oraz Auto Haze wydały feminizowane nasiona marihuany Amnesia Auto. Ta roślina potrzebuje średnio nieco więcej czasu na kwitnienie niż poprzedniczki, jednak wciąż jest to zaledwie 10-11 tygodni. Odrobina zaangażowania i minimum praktyki pozwoli Ci cieszyć się z tego co urodzi Amnesia. Oczywiście chodzi o grubaśne pąki oblane żywicą, a ponieważ jednym z parametrów branych pod uwagę w tej klasyfikacji była moc, ta amnesia nie odbiega w tej kwestii. 26% tetrahydrokannabinolu – tyle może być w żywicy! W odróżnieniu jest od Blackberry Gum, tutaj duża moc idzie w parze z przewagą genów Sativa. Takie połączeniu najprawdopodobniej skupi się na pobudzeniu, aktywnej fazie, dodatkowej energii. Pozostało tylko wspomnieć a smaku i aromacie, które łączą w sobie nuty kwaśne z pikantnymi.

Jeśli zainteresowały Cię wybrane przez nas propozycje feminizowanych nasiona marihuany auto od Seed Stockers, sprawdź pozostałe odmiany. Rozszerzaj swoją kolekcję i korzystaj z promocji na naszej stronie! Kupując u nas masz gwarancję bezpieczeństwa, dyskrecji, jakości, gratisów i zaangażowania z naszej strony!

Zostaw komentarz

Zostaw komentarz