window.dataLayer = window.dataLayer || []; function gtag(){dataLayer.push(arguments);} gtag('js', new Date()); gtag('config', 'UA-162850864-1'); ...

Pełnosezonowe

Pełnosezonowe nasiona marihuany i konopi

Pełnosezonowe nasiona marihuany dostępne w naszym sklepie idealnie nadają się do uprawy outdoor. Świeże, pełnosezonowe pestki od najlepszych producentów na świecie gwarantują satysfakcję kolekcjonerom.
Korzystaj z filtrów i wybierz najlepszą odmianę marihuany zależną od fotoperiodu! Kwitnienie pełnosezonowych odmian marihuany zależy od okresów dnia i nocy, lub okresu oświetlenia sztucznego. Tego typu nasiona charakteryzują się zazwyczaj większą wydajnością, wysokością konopi, a także jej mocą.

Pełnosezonówki kiedy sadzić?

Jeżeli mieszkasz w miejscu gdzie uprawa marihuany jest legalna pewnie zadajesz sobie właśnie takie pytanie. Do kiedy można posadzić odmiany fotoperiodyczne? Żeby dobrze zrozumieć odpowiedź na to pytanie należy wiedzieć więcej na temat całego procesu rozwoju rośliny. Podstawową wiedzą, którą posiada każdy szanujący się grower jest znajomość różnic między tzw. pełnosezonówką i automatem.

Faza wegetatywna  i faza kwitnienia nasion konopi

ile trwa faza wegetatywna?

Tytuł