Czy istnieją specjalne odmiany dla początkujących?

Nasiona marihuany dla początkujących outdoor to pestki odmian konopi indyjskich, które idealnie sprawdzą się w ogródkach, na tarasach, w szklarni, czyli będą dojrzewały na świeżym powietrzu. Ciągle postępująca genetyka konopna co sezon dostarcza miłośnikom marihuany nowych szczepów, a każdy z nich jest jedyny w swoim rodzaju i może pochwalić się różnymi właściwościami. Dzieje się tak ponieważ, najlepsi hodowcy konopi indyjskich, pracujących często dla takich producentów jak Royal Qeen Seeds, Barney’s Farm, Green House Seed itp. krzyżują ze sobą niezliczone odmiany, dążąc do stworzenia nowych, wyjątkowych szczepów.

Nasiona marihuany dla początkujących outdoor

Nasiona marihuany dla początkujących outdoor

Konopie indyjskie mało wymagające

Bardzo często stabilizując nową roślinę okazuje się, że nie wymaga ona, podczas całego cyklu wzrostu, jakiegoś szczególnego traktowania, czy nadgorliwej opieki. Oczywiście nie oznacza to, że bez doglądania hodowca otrzyma piękną roślinę, której łodygi będą uginały się od świeżych, pachnących topów. Samo nic się nigdy nie zrobi, ale istnieją odmiany marihuany, które nie wymagają dużego doświadczenia od początkującego hodowcy. Należy pamiętać, że bez względu na doświadczenie, należy zapoznać się z literą prawa obowiązującego na terenie państwa, w którym taką hodowlę konopi chce się przeprowadzić. W wielu państwach, w tym w Polsce hodowla konopi indyjskich wciąż pozostaje nielegalna. Niniejszy wpis nie ma na celu zachęcania nikogo do łamania prawa. Więc jakie wybrać nasiona marihuany na dworze dla początkującego kolekcjonera?

Auto Speed Bud / Female Seeds

Oryginalne nasiona marihuany Auto Speed Bud prosto od Female Seeds

Szybka odmiana – Auto Speed Bud

Jeżeli jesteś początkujący, do tego niecierpliwy ten szczep jest dla Ciebie! Naszą listę zatytułowaną: “Nasiona marihuany dla początkujących outdoor” otwiera propozycja od holenderskiego producenta Female SeedsAuto Speed Bud. Krzyżówka Early Misty x Ruderalis jest sativą, która kwitnie niezależnie od natężenia światła. Daje gęste, pełne żywicy topy, nie wydzielając jakoś szczególnie dużo zapachu podczas kwitnienia. Nie wymaga też super wyszukanych warunków np. tropikalnych, ale nie oznacza to, że można pozwolić jej zmarznąć – tego niestety nie wybaczy. Zaopiekowana natomiast odwdzięczy się sporym plonem, który jednych pobudzi, a drugich zachęci do głębszej kontemplacji. Bardzo ciekawa odmiana, której feminizowane nasiona warto mieć w swojej kolekcji.

Feminizowane nasiona Purple Punch od Barney’s Farm

Jeżeli chodzi o nasiona marihuany dla początkujących outdoor to jedną z ciekawszych propozycji od Barney’s Farm jest niewątpliwie Purple Punch. Szczep ten został opracowany na zachodnim wybrzeżu Stanów Zjednoczonych. Ta indica charakteryzuje się wysoką odpornością nie tylko na niskie temperatury i pleśń , ale również na takie szkodniki jak przędziorki oraz mączniaki. Dzięki temu hodowcy, którzy dopiero zaczynają zabawę z marihuaną są w stanie wykrzesać z niej dobry plon, a bardziej doświadczeni growerzy przy idealnych warunkach chwalą się zbiorami na poziomie 2 kilogramów z metra kwadratowego. 2 kilo pięknie pachnącego, żywicznego plonu. Warto więc mieszkać w kraju, w którym można hodować marihuanę i szlifować swoje umiejętności, by wyciągać takie ilości tematu ze swoich roślinek.

Purple Punch Auto Barneys Farm

Nasiona marihuany Purple Punch Auto Barneys Farm

Łatwa w uprawie odmiana Easy Bud od RQS

Nasiona marihuany dla początkujących outdoor nie obejdą się bez odmiany od Royal Qeen Seeds – Easy Bud. Jak opisuje sam holenderski producent, odmiana ta jest dziecinnie łatwa w uprawie. Dziko rosnący, syberyjski szczep Rudersalis połączony z White Indica dał miłośnikom marihuany tą szybko rosnącą odmianę, której czas kwitnienia wynosi zaledwie od 5 do 7 tygodni! Nadająca się do uprawy wszędzie tam, gdzie oczywiście prawo na to pozwala. Osiąga niewielkie rozmiary, jest idealna dla początkujących nie posiadających dużej przestrzeni dla swoich roślin. Haj indicowy, odczuwalny zarówno na głowie jak i w ciele, idealnie sprawdza się po ciężkim dniu w pracy. Efekt relaksu wjeżdża niemal od razu. RQS zrobiło dobrą robotę wypuszczając na rynek nasiona tej odmiany, które już dziś można mieć w swojej domowej kolekcji.

Marihuana wybaczająca błędy

Mimo iż wyżej opisane odmiany są w stanie wybaczyć błędy początkującym growerom, należy pamiętać że pozostawiona sama sobie roślina może paść. Na końcowy efekt składa się bowiem wiele czynników, a doświadczenie hodowcy jest tylko jednym z nich. Jeżeli jesteś szczęściarzem i mieszkasz w kraju, w którym prawo nie zabrania hodowli konopi indyjskich, masz szanse poeksperymentować z wyżej opisanymi odmianami i zdobyć trochę doświadczenia. Proces hodowli każdy zaczyna tak samo. Od kupna nasion a w naszym sklepie oferujemy feminizowane nasiona konopi, prosto od światowej klasy producentów. Zapraszamy do zakupów oraz do śledzenia nas na Facebooku (klik) i Instagramie (klik).

Nasiona marihuany dla początkujących outdoor

Zostaw komentarz

Zostaw komentarz